Maybelline New York Total Temptation Maskara


Maybelline New York Total Temptation Maskara fiyatı, Kullanımı Özellikleri, Faydaları kullananların yorumları ve şikayetleri hepsi burada.

.

Maybelline New York Total Temptation Maskara kullananlar

Maybelline tarafından üretilen Maybelline New York Total Temptation Maskara ürünü %21 indirimli fiyatıyla 69,90 TL yerine 26,73 TL olarak Hepsiburada firması tarafından satılmaktadır.

Makyaj Ürünleri Göz Makyajı Ürünleri Mascaralar Maybelline Mascaralar olarak bulabilirsiniz.

Maybelline New York Total Temptation Maskara

Maybelline New York Total Temptation Maskara Kullanımı Özellikleri, Faydaları

Maybelline New York Total Temptation Maskara

 madecassol travazol expigment fito krem örgü saç modelleri saç örgü modelleri

Total Temptation Maskara İle Kirpiklerinle Baştan Çıkart! Yoğun Etki. Tüy Kadar Hafif Kirpikler. Bağımlılık Yaratan, Arttırılabilir Hacim. Hindistan Cevizi Özü İle Zenginleştirilmiş Formülü İle Kirpikleri Ağırlaştırmadan Yoğun Hacim Etkisi Verir. Esnek, Hacimli Kıl Fırçası Kirpiklere Baştan Çıkarıcı Yoğun Bir Etki Verir, Kat Kat Uygulandığında Arttırılabilir Hacim Sağlar.

Kadın tüketiciler için maskara seçimi dendi mi, akan sular duruyor. Her kadın, tek başına kulanıldığında dahi güçlü bir maskaranın imajına ve görünüşüne yaptığı etkiyi biliyor ve her yeni lanse edilen maskarayı önemli beklentilerle satın alıyor. Maskaraların kimisi kirpiklere uzunluk veriyor, kimisi tek tek ayrılmış ve taranmış kirpiklere kavuşturuyor, kimisi de kirpikleri kıvırıyor ve dolgun, çarpıcı bir görünüm yaratıyor. Kıl fırça, plastik fırça alternatifleri, ıslak görünüm, kuru ve natürel görünüm gibi çok sayıda alternatif sunan maskaralar içinde Maybelline New York Total Temptation Maskara kadınların bu zorlayıcı beklentilerine cevap veren dokusuyla ön plana çıkıyor.

Maybelline New York Total Temptation Maskara Temel Bilgiler

Maskara serilerindeki çarpıcı başarılarıyla tanınan Maybelline Grubu’nun yeni lanse ettiği Maybelline New York Total Temptation Maskara, farklı formülü ve çoklu özellikleriyle piyasadaki birçok maskarayı tahtından edeceğe benziyor. Formülünde yer alan Hindistan cevizi özlerinin besleyiciliği ve hoş kokusu bu yepyeni özel maskaranın en beğenilen özelliklerinden yalnızca bir tanesi.

Maybelline New York Total Temptation Maskara’nın Bunca Beğenilmesinin Sırrı Nedir?

Maybelline New York Total Temptation Maskara, kirpiklere o çok istenen dolgun görünümü ve çarpıcı hacmi kazandırarak çekici bakışlar elde etmeyi sağlıyor. Hacim verme özelliğinin yanı sıra çok istenen bir diğer özellik olan, kirpikleri tek tek ayırma ve tarama konusunda da çok başarılı bir performans sunuyor. Kısa kirpiklerden şikayetçi olan kadın tüketicilere uzatılmış kirpikler yaratarak bakışlara derinlik veriyor. Formülündeki Hindistan cevizi, kırılmış veya dökülme sorunu yaşayan kirpikleri besleyerek güçlendiriyor. Defalarca ve kat kat uygulandığında dahi, kirpiklerde ağırlık ve birbirine yapışma sorunu yaratmamasıyla çok seviliyor. Hacim kazandırma, uzunluk verme, tek tek ayırma, kirpikleri besleme gibi farklı özellikler için ayrı ayrı maskaralar satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Ek Özellikleri

Maybelline New York Total Temptation Maskara uygulama sonrası kirpiklerde topaklanma yaratmıyor.

Gün içinde çoğu maskarada görülen, kirpik uçlarından  yanakların üzerine dökülme sorunu yaşatmıyor.

Hacimli ve kullanışlı kıl fırçası sayesinde farklı göz yapılarında istenen etkiyi yaratmayı başarıyor.

Maybelline New York Total Temptation Maskara İçeriği

Siyah-pudra pembesi ambalaj tasarımıyla sunulan Maybelline New York Total Temptation Maskara su, sentetik balmumu, parafin, setil alkol, propanediol, palmitik asit, benzoik asit, hidrojene hint yağı, hindistan cevizi özleri, potasyum sorbat, polibüten ve gliserin gibi güçlü etken maddelerden oluşan formülüyle tam istenen görünümde kirpikler yaratıyor.

Maybelline New York Marka Serüveni

Makyaj dünyasının dev ismi Maybelline’in markalaşma serüveni kimyager Tl. Williams’ın 1913’de markayı kurmasıyla başlıyor. Williams, kız kardeşi Maybel için vazelini kömür tozuyla karıştırıp ilk maskarayı yaratarak yola çıkıyor. Büyük sükse yapan maskara performansı sonrası Maybelline devasa kirpikler yaratmasıyla tanınıyor. Maybelline, marka yolculuğuna yeni makyaj serileri ve sükseli maskaralarla 1996 yılından bu yana L’Oréal çatısı altında devam ediyor.

Maybelline New York Total Temptation Maskara’yı Nasıl Kullanmalısınız?

Maybelline’in bu özel maskarasından en yüksek performansı beklentilerinize ve kullanım şeklinize göre rahatlıkla elde edebilirsiniz. Çok natürel kirpik görünümünden hoşlanıyorsanız kirpiklerinize süreceğiniz tek kat ile günlük yaşamda severek kullanacağınız doğal görünüme ulaşabilirsiniz. Daha uzun, tek tek ayrılmış ve daha dolgun kirpik görünümü size uygunsa, ikinci katı uygulayarak bakışlarınızı daha belirgin kılabilirsiniz. Eğer hem çok dolgun ve hacimli, hem uzun görünümlü hem de tek tek taranmış iddialı kirpiklere sahip olmak istiyorsanız birçok maskaranın aksine Maybelline New York Total Temptation Maskara’yı üç kat üst üste korkusuzca uygulayabilir; çok feminen ve çarpıcı kirpikler elde edebilirsiniz. Kıl fırça performansını arttırmak için, fırçayı göz içinde kirpik diplerine yerleştirip diplerden kirpik uçlarına doğru zikzaklı hareketlerle ve ikinci üçüncü katları fazla beklemeksizin üst üste seri şekilde uyguladığınızda, maskaranız size tam hayal ettiğiniz kirpik görünümünü sunuyor. Siz de maskara arayışlarınızı sonlandırmak ve bir maskarada aradığınız tüm özellikleri tek üründe yakalamak için Maybelline New York Total Temptation Maskara’yı şimdi satın alabilir; hayal ettiğiniz kirpik görünümünü  elde edebilirsiniz. 

 

 

Maybelline New York Total Temptation Maskara Gerçek Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Ç***** S***** - 4 Puan - Dört Yıldız

Beklentimi çok karşılamadı

BEYOĞLU - İstanbul - 25 Mayıs 2019, Cumartesi

Tuğba ILHAN - 1 Puan - hayatımda kullandığım en kötü rimel

pütür pütür dökülüyor ve asla kirpikleri uzatmıyor . Çok kötü cidden .

22 Mayıs 2019, Çarşamba

E***** Ö***** - 5 Puan - Beş Yıldız

Ürünü beğenerek kullanıyorum. Takma kiprik etki veriyor. Ben memnunum.

18 Mayıs 2019, Cumartesi

G***** Ö***** - 5 Puan - harika

tereddut etmeden alin harika herkeze tavsiye ederim

NİLÜFER - Bursa - 16 Mayıs 2019, Perşembe

E***** G***** - 4 Puan - Dört Yıldız

Ürün gayet güzel fakat acık geldi yani üzerinde kapalı jelatin yoktu

14 Mayıs 2019, Salı

zerrin ayhan kutlu - 5 Puan - Ürün gayet güzel

Yorumlara bakarak almıştım gayet güzel bir ürün bence bu fiyata denemelisiniz etkiyi görmelisiniz

OSMANGAZİ - Bursa - 29 Nisan 2019, Pazartesi

Manolya İzgi - 1 Puan - kullanışsız ürün

Burada ki tavsiyelere güvenip sipariş ettim. Fırça çok kısa boya bütür bütür çok yoğun. Daha gözüne götürürken insan bu nasıl iş diyor. Kirpiğine değdirdiğin an bütür bütür yerleşiyor kuruyor. Örümcek bacağı gibi oluyor kirpikler. Boyayı azaltmakta fırçadan mümkün değil. Ki kutusu da boş gibi bütün boya sadece fırça da herhalde anlamadım. Fırçaları aşırı kısa ama genel çubuk boyu ise aşırı büyük. Gözlerim küçücük kaldı. Kullanımı bu kadar zor ve anlamsız bi maskara görmedim.

EYÜP - İstanbul - 10 Nisan 2019, Çarşamba

NUR İYİSON - 5 Puan - yıne harika

çok güzel tavsiye ederim.

KONAK - İzmir - 28 Mart 2019, Perşembe

BÜŞRA ÇINAR - 5 Puan - kokusu harika

Son zamanlarda favori rimelim. Kimyasal kokmuyor en azından hindistan cevizi yağı kokusu var sürerken mest ediyor. Benim kirpiklerim zaten uzun ama seyrek, 2 kere uyguladığımda inanılmaz bir hacim veriyor çok beğeniyorum

TEPEBAŞI - Eskişehir - 23 Mart 2019, Cumartesi

Yasemin Karakuş - 1 Puan - Ürün eski

Gönderilen ürün yeni bi ürün değil içi kuru zorla sürülüyor

ŞAHİNBEY - Gaziantep - 21 Mart 2019, Perşembe

M***** H***** - 4 Puan - en hafif maskara

kullandığım en hafif maskara tek eksisi çok fazla uzatmiyor kirpiklerinizi.. ama temizlemesi çok kolay. kirpik dökme gibi bir sorun yaşamadım. bu da bir arti.

ŞEHİTKAMİL - Gaziantep - 14 Mart 2019, Perşembe

gonca büyüköner - 5 Puan - Gayet iyi bir urunmus

Kirpiklerim normal de zayiftir ve bu rimelle gayet iyi gorunduler.cift kat surunce daha da iyi oldu goruntusu..tesekkur ederim..

ŞİŞLİ - İstanbul - 06 Mart 2019, Çarşamba

Eda Arslanoğlu - 4 Puan - Dört Yıldız

Yoğun ve güzel hacim veriyor tavsiye ederim. Severek kullanıyorum.

ATAKUM - Samsun - 04 Mart 2019, Pazartesi

N***** S***** - 1 Puan - Bir Yıldız

Sanki maybellıne ürünü değil çok basit..

ONİKİŞUBAT - Kahramanmaraş - 03 Şubat 2019, Pazar

O***** T***** - 1 Puan - Beğenmedim

Kokusu güzel ama kirpiklerimi birbirine çok yapıştırdı

15 Ocak 2019, Salı

Feyza Öztürk - 2 Puan - İki Yıldız

Beklentimi karşılamadı tek başına yetersiz. Hacim vermiyor kıvırmıyor.

MERKEZ - Sivas - 11 Ocak 2019, Cuma

A***** S***** - 5 Puan - En güzel rimel diyebilirim

Harika bir rimel????

12 Aralık 2018, Çarşamba

Seyma Tabak - 3 Puan - İyi sayılır

kokusu güzel ama paketi fazla basit pek hayal ettiğim gibi değil fırçasında çok toplanıyor ama kirpikleri güzel kıvırıyor.

ONİKİŞUBAT - Kahramanmaraş - 30 Kasım 2018, Cuma

S***** U***** - 5 Puan - Beş Yıldız

Kızımın uzun zamandır kullandığı bir ürün, piyasada fiyatı yükselince buradan sipariş ettim, kokusu çok güzel, kargo hızlı, sorun yok. Tşk.

ŞİŞLİ - İstanbul - 30 Kasım 2018, Cuma

tuğba kara - 5 Puan - Beş Yıldız

çok güzel bir ürün pişman olmayacaksınız.

SİLİFKE - Mersin - 29 Kasım 2018, Perşembe

Mariia Küçük - 1 Puan - begenmedim

maybellinenin en kotusu rimmeli.kokusu guzel sadece.

28 Ekim 2018, Pazar

Zarife ZENGİN - 5 Puan - Beş Yıldız

Ürün süper, kargo hızlı geldi. Çok memnunum.

EYÜP - İstanbul - 13 Ekim 2018, Cumartesi

SERRA BEŞKAYA - 4 Puan - tesekkurler hepsiburada

kozmetik marketlerde deneyip pahali bulduğum için almadığım, ilk kez kullandigım bir ürün. ilk izlenimim, tek sürüşte kirpikleri kıvırıyor, tek tek kaldırıyor, dolayısıyla daha hacimli gösteriyor. bu nedenle 4 yıldız. 1 yıldızı, az da olsa islaklik, topaklama yapmasindan kırdım. fakat bu sorun da parmak ucuyla kirpikleri şöyle bir sağa sola karistirmakla giderilebilir. fazlası alındığı icin daha hafif, daha dogal bir görünüm kaliyor geriye. Genel olarak başarılı bir ürün. bitince tekrar bu üründen alirım sanırım. 5 yıldız, piyasa fiyatınin altinda hizlı ve sağlam gönderi yapan hepsiburadaya verdim.

KEÇİÖREN - Ankara - 21 Eylül 2018, Cuma

Tuğçe Nur Develi - 5 Puan - Beş yıldız

Uzun zamandır kullandığım bir ürün, piyasada fiyatı yükselince buradan sipariş ettim, birebir aynısı ve daha uygun. Kargo çok hızlı.

KADIKÖY - İstanbul - 25 Temmuz 2018, Çarşamba

ŞERİFE KAYMAKCI - 1 Puan - Bir Yıldız

10/07/2018 sabah saatlerinde aynı gün kargoda dediği için sipariş ettim . kargoya verilmediği gibi ertesi gün de hala hazırlanıyor gözüküyor. teslim tarihi 11/07 denmişti. ürün cuma günü filan elime ulaşıcak galiba . bu durumdan hiç memnun değilim... ürünü bilmiyorum . üstün kozmetike puan sıfır.!

ESENLER - İstanbul - 11 Temmuz 2018, Çarşamba

Hatice Sibel BİNGÖL - 5 Puan - Beş Yıldız

Ben ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. Çok memnunum.

ÜMRANİYE - İstanbul - 12 Haziran 2018, Salı

S***** A***** - 5 Puan - Güzel

Güzel güzel güzel güzel güzel

ESENYURT - İstanbul - 27 Nisan 2018, Cuma

Çiğdem Arıcılar - 2 Puan - Hayal kırıklığı

Hayal kırıklığına uğrattın beni maybelline. fırçanın ucu acıtıyor. hacim vermiyor. 10 kez sürülürse belki. kokusu ama güzel.

09 Nisan 2018, Pazartesi

Tercan Çubukcu - 5 Puan - Beğendim tsk ederim

Maskara harika ve güzel bir kokusu var

SELÇUK - İzmir - 04 Nisan 2018, Çarşamba

M***** Z***** - 5 Puan - Memnuniyet

Aşırı memun kaldım

ÇEKMEKÖY - İstanbul - 28 Mart 2018, Çarşamba

E***** T***** - 2 Puan - İki Yıldız

fırçası iyi değil.

PENDİK - İstanbul - 25 Mart 2018, Pazar

 madecassol travazol expigment fito krem örgü saç modelleri saç örgü modelleri

DMCA.com Protection Status

YoutubeVideo Sonuçları


media sözlük