Fito Krem Nedir? Fito Krem Nasıl Kullanılır? Fito Kremin Yan Etkileri Nelerdir?


Fito Krem Nedir? Fito Krem Nasıl Kullanılır? FITO krem 40 gr Nedir ve Ne İçin Kullanılır Fito Krem Nedir Ne İşe Yarar Ne İçin Kullanılır Neye İyi Gelir Fiyatı Ne?

.


YoutubeVideo Sonuçları


Fito Krem Nedir? Fito Krem Nasıl Kullanılır? FITO krem 40 gr Nedir ve Ne İçin Kullanılır Fito Krem Nedir Ne İşe Yarar Ne İçin Kullanılır Neye İyi Gelir Fiyatı Ne?

Fito Krem

40 gramlık tüplerde bulunan fito kremi, kullanmadan önce mutlaka kullanma talimatı iyice okunmalı ve talimat doğrultusunda kullanılmalıdır. talimatta önerilen dozların yanı sıra öncelikle doktorun yazdığı reçetedeki doz uygulanmalıdır. Kremin içeriğinde Triticum Vulgare ve etilenglikol monofenil eter bulunmaktadır.

Fito Kremin Yan Etkileri Nelerdir?

Fito kremin içeriğinde bulunan etken maddelere karşı duyarlılığı bulunan kişilerde yan etkiler oluşabilmektedir, bu yan etkilerden yaygın olarak görülenleri ise; dudak, yüz, el, ayak ve bilek bölgesinde ilaç kullanımı ile başlayan şişmeler ile boğaz ve ağız bölgesindeki şişmeden dolayı yemek yemede ve nefes almada zorluk olarak sayılabilir. Bu yan etkilerden bir tanesinin bile kremi kullanan şahısta görülmesi, kullanan kişinin alerjisinin olduğunun belirtisidir, ilaç hemen kesilmeli ve doktora danışılmalıdır.

Fito Krem Zararları

Önlem alınmadığı takdirde daha önemli rahatsızlıklara yol açabilir. Fito kremin bilinen başka bir yan etkisi olmadığı gibi belirtilen yan etkiler de nadiren görülmektedir.

Fito Kremin Faydaları Nelerdir?

Fito krem, deri dokusunda meydana gelen bozuklukların tedavisinde, cilt hücrelerini yenilemek maksadı ile kullanılmaktadır. Fito krem ayrıca; cillte şekil bozulmalarına sebep olan yaralanma ve değişimlerde, varikoz ülserlerinde, sünnet sonrası iyileşmeye takviye olarak ve uzun süre yatağa bağlı kalınan hastalıklardan dolayı oluşan sırt ve bel bölgesi yaralarının tedavisinde de etkin olarak kullanılmaktadır. Egzama ve sedef hastalıkları ile bu hastalıklara benzerlik gösteren belirtilerde, uzun süre kapanmayan yaralar ile her çeşit cilt yanıklarında da fito kremin etkili olduğu tespit edilmiştir.

Fito Krem Yararları

Ayrıca, soğuktan ve mesleki özelliklerden dolayı oluşan çatlaklar ile yaşın ilerlemesi sonucunda ciltte meydana gelen değişim ve bozukluklarda da fito krem yaygın olarak kullanılmaktadır.

Fito Krem Nasıl Kullanılmalıdır?

Fito krem, ilacı yazan doktorun talimatlarına uygun olarak genellikle günde iki defa kullanılır. Krem cilt üzerine sürülerek kullanılır, bazı vakalarda ise krem hafifçe bölgeye ovularak da sürülmektedir. Cildin hassaslaştığı durumlarda ise gazlı beze krem sürülerek rahatsızlığın olduğu bölgenin üzerine konması şeklinde de uygulanabilmektedir. Kremin daha sonraki kullanımlarında ise temiz su ile bölgenin temizlenerek kurutulmasından sonra uygulamanın yapılması (doktor tarafından aksi söylenmemişse) tavsiye edilmektedir.

Fito nasıl kullanılır ?

• Uygun kullanım ve doz/uygulama sıklığı için talimatlar : - Günde en az iki kez olguların önem derecesine, yayılımlarına ve durumlarına göre, hafifçe masaj yaparak uygulanır. - FİTO bir spatül ve başka uygun bir alet kullanılarak yara bölgesine sürülür. - Gazlı bez ile kapatıldıktan sonra bu bezin krem ile sıvanması önerilir. Bu sayede uygulamanın yumuşaklığı korunmuş olacaktır. - Daha sonra yeniden ilaç uygulanırken, yaralı bölgenin, aksi özellikle belirtilmediği durumlarda, bir önlem olarak temiz ve mikropsuz su ile yıkanması gereklidir. Krem tamamen suda çözünme özelliğindedir. - Hekim önerdiği takdirde, antiseptik ve antibiyotik içeren diğer ürünlerle birlikte kullanılabilir. • Uygulama yolu ve metodu - Cilt üzerine sürülerek uygulanır. Değişik yaş grupları  Çocuklarda kullanım : Çocuklarda kullanımına ilişkin kısıtlama yoktur. Yaşlılarda kullanım : Yaşlılarda kullanımına ilişkin kısıtlama yoktur. Özel kullanım durumları Böbrek/Karaciğer yetmezliği Böbrek ve karaciğer yetmezliğinde kullanımına ilişkin bilgi yoktur.

Eğer FİTO'nun etkisinin çok güçlü veya zayıf olduğuna dair bir izleniminiz var ise doktorunuz veya eczacınız ile konuşunuz.

Kullanmanız gerekenden daha fazla FITO kullandıysanız

FİTO'dan kullanmanız gerekenden fazlasını kullanmışsanız bir doktor veya eczacı ile konuşunuz.

FlTO'yu kullanmayı unutursanız

Unutulan dozları dengelemek için çift doz kullanmayınız.

FITO ile tedavi sonlandırıldığındaki oluşabilecek etkiler Tedavi sonlandırıldığında herhangi bir sorun görülmesi beklenmez. Olası yan etkiler nelerdir ? Tüm ilaçlar gibi, FİTO'nun içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir. Aşağıdakilerden biri olursa, FİTO'yu kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz : Eller, ayaklar, bilekler, yüz, dudakların şişmesi ya da özellikle ağız veya boğazın yutmayı veya nefes almayı zorlaştıracak şekilde şişmelerinde. Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin FİTO'ya karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir. Bu çok ciddi yan etkilerin hepsi oldukça seyrek görülür. FİTO ile ilgili olarak başka bir yan etki bildirilmemiştir.

Eğer bu kullanma talimatında bahsi geçmeyen herhangi bir yan etki ile karşılaşırsanız doktorunuzu veya eczacınızı bilgilendiriniz.

fito krem nedir

fito krem fiyatı

FİTO krem bilmeniz gerekenler?Cilde faydası varmıdır?#ciltbakımı#güzellik

fito krem muadili

fito krem yorumları

fito krem ağda sonrası

fito krem ayak mantarına iyi gelir mi

fito krem anestol pomad

Fito Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Yan Etkileri Nelerdir, Fiyatı Nedir?

fito krem bebeklerde yüze sürülürmü

fito krem burun kanaması

fito krem cilt beyazlatır mı

fito krem çatlaklara iyi gelirmi

fito krem doğum çatlaklara iyi gelir mi fito krem ne işe yarar?

fito krem dogum lekelere iyi gelir mi

fito krem deri doku kaybına iyi gelirmi


YoutubeVideo Sonuçları


Tv Yayın Akışı - Atv - Star Tv - Showtv - Fox Tv - TV8 - Trt 1 - Tv100 - Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport- Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv