Madecassol, Fito Ve Sudocrem ile Sivilce Lekeleri ve izlerinden Kurtulmak


Madecassol, Fito Ve Sudocrem ile Sivilce Lekeleri ve izlerinden Kurtulmak Videomuz Sivilce İzi, Sivilce, Sivilce Tedavisi, Cilt Bakımı, SivilceLekesi, Madeccassol, Fito, Uygunfiyatlı Cilt Bakımı, LekeGiderici, Kırışıklık Karşıtı Krem, Nemlendirici, Sudocrem, Imex, Sivilceleri

.

Madecassol, Fito Ve Sudocrem ile Sivilce Lekeleri ve izlerinden Kurtulmak videosu 10:42 dakika sürmektedir.Madecassol, Fito Ve Sudocrem Hakkında Merak Ettikleriniz l Sivilce Lekeleri-izlerinden Kurtulmak videosu  94541 kere izlendi.

Madecassol Krem Nedir? madacessol ne için kullanılır madacesol cilt kremi Kullanımı Özelliklerini  ve bu kremi kullananların yorumlarını sizlere hem videolu, hemde resimli yazınsal olarak anlatacağız

RESİMLER VE YORUMLAR SAYFANIN SONUNDADIR.

 

Videomuz Sivilce İzi, Sivilce, Sivilce Tedavisi, Cilt Bakımı, SivilceLekesi, Madeccassol, Fito, Uygunfiyatlı Cilt Bakımı, LekeGiderici, Kırışıklık Karşıtı Krem, Nemlendirici, Sudocrem, Imex ile ilgilidir.

Madecassol Krem Nedir? Ne İçin Kullanılır? Kullanımı Özellikleri

Madecassol Krem Nedir? Ne İçin Kullanılır? Kullanımı Özellikleri konusunda sizlere geniş bir bilgi vereceğiz. Madecassol sivilce kremi kullanımı ve kullananların yorumlarını, madecassol madecassol pomad kremi konusunda sizlere geniş kapsamlı bir bilgi kaynağı sunuyoruz. Madecassol cilt beyazlatma ve yanık kremi olarak madecassol yüze sürülürmü ve nasıl kullanılır gibi çeşitli sorulara yanıt vereceğiz.

Sizler için yaralardan ve sivilce izlerinden kurtulmanız için expigment adlı kremi de öenrebiliriz..

https://kizlarseviyor.com/read-blog/108_1-haftada-lekelerden-kurtulma-kremi-expigment.html

MADECAASOL KREMİN FİYATI NEDİR?

MADECASSOL 10 mg/1 gr 40 gr pomad 2019 Yılı fiyatı 25,94 TL'dir.

Madecassol Krem

Piyasada yanık ve yara tedavisinde en çok kullanılan kremlerin başında gelen Madecassol krem, doktorların reçetelerinde hastalarına sıklıkla önermesi ile bilinmektedir. Doğal yapılı bir cilt kremi olmasından dolayı, cilde herhangi bir yan etki yapmaz ve bu nedenle doktorların hastalarına en sık önerdikleri krem olmuştur. Ciltte sivilce izleri, cilt lekeleri, çatlaklar, yaralar ve yanıkların tedavisinde tercih edilir. Hamile bayanların ve emziren annelerin üzerinde bir yan etkisi bulunmaması da, Madecassol kremin kullanım sıklığını arttırmıştır.

- Madacesssol Krem, Yüzeysel 1. ve 2. derece yanıklar olduğu zaman

- Madacesssol Krem, Lokal deri ülserleri, dekübitus ülserlerinde

-Madacesssol Krem, Meme başı çatlak ve yaraları olduğu zaman,

-Madacesssol Krem, Radyoterapi sonrası görülen radyo-epidermitis tedavisinde

-Madacesssol Krem, Yara ve yanıkların iyileşme sürecini hızlandırmaktadır.

-Madacesssol Krem, Tahriş olmuş cildi onarırmaktadır.

-Madacesssol Krem, Ağda sonrası kullanılır.

-Madacesssol Krem, Kuru cildi nemlendirmek için kullanılması önerilen bir kremdir.

Madecassol Kreminin Kullanıldığı Alanlar

Madecassol krem sivilce izleri, cilt lekeleri, tahrişler, yaralar, yanıklar, çatlak oluşumları gibi cilt sorunlarının tedavisinde tercih ediliyor. İçeriği hoş kokulu olduğu için, cilde sürüldüğü zaman hoş bir koku bırakıyor. Açık yaralarda kullanılması sakıncalı olan kremin, doktor kontrolünde ve doktor tavsiyesi ile kullanılması uygundur. 10 gramlık bir tüp ile satılan krem, eczanelerde bulunabiliyor. Kremin 40 gramlık olan tüpleri de bulunuyor, bu nedenle ciltte kullanılacak bölge büyük ise 40 gramlık tüpleri tercih edebilirsiniz.

Madecassol Kreminin Yararları

Madecassol kreminin bilinen birçok yararı bulunuyor. Bilhassa ciltte yenileyici ve onatıcı bir etki göstermesi nedeniyle tercih ediliyor. Etken bir maddesi bulunmaması ve yan etkilerinin mümkün olan en az etkiye indirgenmiş olması nedeniyle, birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Madecassol kreminin bilinen en yaygın yan etkileri kızarıklık ve ciltte yanma ile baş gösteriyor. Böyle bir durum yaşandığı zaman Madecassol kreminin kullanımına son verilmeli ve doktorunuza başvurmalısınız.

Yan etkilerinden ziyade, Madecassol kremi yararları ile ön plana çıkıyor. Sivilce tedavisinde, mevsim değişimlerinin oluşturduğu çatlaklarda, derinin yumuşatılmasında, kuru ciltlerin nemlendirilmesinde, uçuk tedavisinde tercih ediliyor. Kremin içeriği tamamen bitkisel ürünler içermektedir. Bu nedenle hamile bayanların ve emziren annelerin kullanmalarında bir sakınca görülmüyor. Ancak belirgin yan etkilerin tespiti halinde bir uzman hekime başvurulması tavsiye ediliyor.

Madecassol Kreminin Kullanımı

Birçok cilt sorununun tedavisinde kullanılabildiği ve yan etkilerinin çok az olması nedeniyle, Madecassol krem özellikle bayanlar tarafından tercih ediliyor. Ciltte sorunlu görülen bölgeye bir miktar uygulanması yeterlidir. Günde 1 kereden fazla kullanılması ise tavsiye edilmiyor.

Bu videoda sizlere sivilce ve sivilce izleri gibi durumlarda sık kullanılan bir krem olan madecassol krem hakkında bilgiler vereceğim. Madecassol nedir, faydaları, zararları, kullanımı hakkında internetteki bilgilerden derleme yapacağız. Bu kanaldaki bilgiler insanların deneyimlerini ve internette yazdıklarının araştırılarak derlenmesinden oluşur.

Hiç bir surette, ilaç tanıtımı ve reklamı değildir. Tıbbi bir tavsiye içermediği gibi, blogum ilaçların doktor reçetesi olmadan kullanılmasını tavsiye etmez. Ayrıca internette bulunan bir çok saçma sapan madecassolü kullanın şuna da iyi gelir buna da da kullanın gibi aslı astarı olmayan bilgilere, itibar etmemeniz için yazıyoruz. Gerçek dışı şekilde kulaktan dolma bilgilerle kullanmayın, tıbbi veya sağlık uzmanı kontrolünde kullanımı için sizleri bilgilendirmek amacıyla yazılıyor. Herhangi bir cilt sorununuz varsa bunun için en güvenilir kaynağın uzman dermatologlar olduğunu unutmayınız.

Madecassol Krem Nedir

Madecassol kremi sivilce, sivilce lekesi, yanık izi ve yara izi gibi birçok cilt sorununa çaredir. Madessol içeriğiyle ciltte oluşan hasarların yok edilmesinde öncü rol oynar. Doktorun ya da eczacınızın tavsiyesiyle beraber başka kremlerle karışım yaparak madecassol kremini daha etkin hale getirebilirsiniz. Krem, çok fazla doz alındığında yan etkilere maruz bırakabilir. Bu sebepten dolayı unuttuğunuz zamanlarda fazla doz almamanız gerekir. Krem belirli bir yaş grubuna hitap etmez, herkes tarafından kullanılan bir krem özelliğine sahiptir. Kremin içerisinde kimyasal ürün bulunmaması, ürünün seçilmesinde büyük bir etken oluşturur.

Madecassol kremi tüm eczanelerde bulabilirsiniz. Krem reçete ile satılmaktadır. Tüketimi çok olduğu için büyük eczanelere bakmanız gerekebilir. Madecassol kreminin fiyatı 17.64 TL’dir.

Madecassol Nedir

Centella asiatica (gotu kola) bitkisinin ham maddesiyle oluşturulan, ciltte yara iyileştirici, tahriş giderici ve deri yapıcı bir etkiye sahiptir. Deri yenileyici özelliğiyle beraber cilt lekelerine, sivilce, sivilce izi ve cilt problemlerine iyi geldiği bilinir. Aynı zamanda kremin hammaddesi olan bitki sebebiyle hoş bir kokusu bulunmaktadır.

Madecassol Faydaları

Yanıkların iyileşmesi sürecinde diğer kremlerle size yardımcı olurken yanıkların iz bırakmadan geçmesine faydalıdır.

Dudak ve çevresinde oluşan uçuk yaralarını giderir. Ancak uçuğun tekrardan çıkmasını engellemez. Uçuk (herpes simpleks) için doktora muayene olmalısınız.

Mevsim değişikliğinde olan el ve dudak çatlaklarını giderir. Ergenlik döneminde oluşan sivilce, sivilce izi gibi problemlerde oluşan yaraların hızlı iyileşmesini sağlar. Ancak sivilcelere iyi gelmez, sivilce izlerini geçirmez.

Cilt yapınız çok kuru ise; cildinizi nemlendirerek normale dönüştürür.

Yaralanma sonucu dikiş, ameliyat dikişlerinin hızlı ve iz bırakmadan iyileşmesine yardımcı olur.

Tamamen bitkisel olan krem aynı zamanda diğer kremler gibi kötü kokmaz. Koku çevreye rahatsızlık vermez, aksine hoş bir koku bırakır.

Madecassol Zararları

Kremin yan etkisi olarak ciltte tahriş, içi su dolu kabarmalar ya da alerji yaptığı görülebilir. Özellikle hassas cilt yapısına sahip kişilerin, doktor tavsiyesi olmadan kullanması önerilmez. Yan etkilerden birisiyle tanıştıysanız, doktorunuza ulaşmanız ve bilgi almanız gerekir.

Madecassol için Uyarılar

İlaca karşı herhangi bir alerjiniz varsa kullanmanız önerilmez. Göz ve göz çevresine temas ettirmemeniz gerekir.

Tedavinin sonrasında ciltte tahrişe sebep olan sert sabun, şampuan, saç boyası, alkollü cilt ürünleri ya da tüy dökücü kullanmayın.

Meme başı çatlaklarında kullanıyorsanız, bebeği emzirmeden önce meme başını temizlemelisiniz.

Doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmanız gerekir. Yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik, karın ağrısı, nefes almada zorluk ve kurdeşen durumlarında doktorunuza görünün. İlaç kişisel olarak size reçete edildiğinden, başkalarına vermemeniz gerekir.

Kremi size önerildiği şekilde kullanmalısınız düşük ya da yüksek şekilde doz kullanmamalısınız. İlaç kullanım sırasında, başka bir tedavi için hastaneye gittiğinizde bu ilacı kullandığınızı belirtmelisiniz. Krem cildinizde yanma, kaşıntı, su toplama (bül) yaparsa kullanımı kesmelisiniz.

Videom burada bitiyor siz de aklınıza takılan soruları ve tecrübelerinizi sayfa altındaki yorumlar kısmından paylaşırsanız hem daha fazla insanın bilgilenmesini sağlamış olursunuz hem de insanlara doğru bilginin ulaşmasına katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca videomu sosyal medyada paylaşırsanız sevinirim.

Etkin madde: 1 g merhem  10 mg Centella asiatica’nın titre edilmiş ekstresini  içerir

Madecassol Prospektüsü

Yardımcı madde(ler): Yardımcı maddeler için  6.1’e bakınız.

  1. FARMASOTIK FORM

Merhem

Kremsi   beyaz renkte

  1. KLiNiK Özellikler
  2. Terapötik endikasyonlar

Bağ dokusu oluşumunu  hızlandırarak aşağıdaki  durumların tedavisinde  kullanılır:

  • Yüzeysel L ve 2. derece yanıklar,
  • Lokal deri ülserleri, dekübitus ülserleri, meme başı çatlak ve yaraları,
  • Küçük cerrahi müdahaleler, perine yırtılmaları,  epizyotomiler ve sünnet Sonrasl yara iyileşmesindeoluşacak epitelizasyonun hıza ve düzenli    gelişmesinin sağlanması,
  • Radyoterapi sorırası görülen radyo-epidermitis

4,2.Pozo|oji ve uygulama şekli

Pozoloji/uygulama  sıklığı  ve süresi:

Doktor taraflndan başka şekilde    tavsiye edilmediği takdirde;

Günde I -2 kez uygulanmalıdır.

Uygulama şekli:

Kapağ1 ters   çevirerek ttıp  delinir ve  yara üzerinde ince bir  tabaka teşkil edecek şekilde

MADECASSOL sürülür

Kapağı ters çevirerek  ttıpti deliniz.

Özel popülasyonlara  ilişkin ek bilgiler:

Böbrek/karaciğer   yetmezliği:

Özel popülasyonlara   ilişkin    klinik çalışma bulunmadığından doz bilgisi mevcut değildir

Pediyatrik popülasyon :

Özel popülasyonlara    ilişkin klinik çalışma bulunmadığından doz bilgisi mevcut değildir

4.3.   Kontrendikasyonlar

Centella asiatica ve ilacın bileşimindeki  diğer maddelere karşı aşırı    duyarlılığı olduğu bilinen

hastalarda  ve süperenfekte lezyonlarda   kontrendikedir.

4,4. oze| kullanım uyarrlarr ve önlemleri

MADECASSOL   propilen glikol içerir. Propilen glikol ciltte tahrişe (irritasyona)  neden olabilir

Maserasyon eğilimi    olan lezyonlara ve göze uygulanmamalıdır.

4.5. Diğer tıbbi ürünler ile etkileşimler ve diğer etkileşim       şekilleri

Diğer tıbbi ürünler ile etkileşimler ve diğer etkileşim şekilleri hakkında  rapor edilmiş bir bilgi yoktur

Ozel  popülasyonlara ilişkin ek bilgiler:

Pediyatrik popülasyon:

Pediatrik popülasyon    için yapılmış etkileşim çalışması bulunmamaktadır.

4.6. Gebelik    ve laktasyon

Genel tavsiye:

Gebelik kategorisi A’dır

Çocuk doğurma potansiyeli bulunan kadınlarlDoğum kontrolü(kontrasepsiyon):

MADECASSOL’ün  doğum kontrolü üzerinde  istenmeyen etkileri bulunmamaktadır.

Gebelik dönemi:

iyi yönetilmiş epidemiyolojik çalışmalar MADECASSOL’ün gebelik üzerinde ya da fetusuıı/yeni doğan çocuğun sağlığı üzerinde advers etkileri olduğunu göstermemektedir.

MADECASSOL gebelik döneminde kullanılabilir.

Laktasyon dönemi:

Laktasyon döneminde kullanımı ile ilgili bir  bilgi bulunmamaktadır.

Üreme yeteneği Tertilite:

oral  kullanımında infertilite yaptığına dair vakalar bulunmakla  birlikte, topikal kullanımında

infertilite  yaptığına  dair herhangi bir bilgi   yoktur.

4.7. Araç ve makine kullanımr  üzerindeki etkiler

Araç ve makine kullanımı üzerine herhangi bir etkisi bildirilmemiştir.

4.8. istenmeyen  etkiler

istenmeyen  etkilerin değerlendirilmesi  aşağıdaki sıklıklara dayanaruk yapılır:

Çok yaygın (1/10); yaygln (1/100 ila s 1/10); yaygn olmayan (1/1,000 ila s 1/100); seyrek (1/10,000 ila s lll,000); çok seyrek (s 1/10,000), bilinmiyor(eldeki verilerden hareketle tahmin

edilemiyor)

Listelenen istenmeyen etkiler spontan taporlara dayanmaktadır. Bu sebeple, her biri için sıklık bilgisi verilmesi miimkün değildir.

Deri ve  deri altı doku hastalrklarr:

Bilinmiyor: Alerjik kontakt dermatit, döküntiil    kurdeşen, kaşıntı cilt hassasiyeti

Şüpheli advers reaksiyonların raporlanması

Ruhsatlandffilna Sonrası şüpheli ilaç advers reaksiyonlarının raporlanmasl büyük önem taşımaktadır. Raporlama yapılması, ilacın yarar lrisk dengesinin sürekli olarak izlenmesine olanak sağlar. Sağlık mesleği mensuplarının herhangi bir şüpheli advers reaksiyonu Türkiye Farmakovijilans Merkezi (TÜFAM)’ne bildirmeleri gerekmektedir (www.titck.gov.tr; e- posta: [email protected]; tel: 0 800 314 00 08; faks: 0 312218 35 99).

4.9.Doz aşlmr ve tedavisi

Doz aşımı ve tedavisi ile ilgili spesifik bir bilgi bulunmamaktadır. Semptomatik tedavi uygulanmalıdır.

FARMAKOLOJiK Özellikleri

5.1. Farmakodinamik   özellikler

Farmakoterapötik   grup : Diğer sikatrizanlar

ATC kodu: D03AX

Centella asiatica, Umbelliferae familyasına ait bir bitkidir. Centella asiatica yaprakları ve gövdesinde bulunan üç terpenik maddenin bileşiminden oluşmaktadır; asiatik asit, madekasik asit ve

asiatikosit.

MADECASSOL aşlrl ya da düzensiz bir çoğalmanın önüne geçerek kolajen liflerin oluşumunu dengeler. Böylece MADECASSOL yumuşak ve düzgün bir bağ dokusunun yeniden meydana

gelmesine yardımcı olur.

Iyi  bir nedbeleşmenin  sağlanabilmesi için nekroze olmuş dokuların atılması  ve enfeksiyonun

önlenmesi yanında granülasyon dokusunun düzenli bir şekilde oluşması da büyük bir önem taşır. MADECASSOL, nedbeleşmede granülasyon dokusu oluşumunda etkili olup, normal hacimde,

kandan zengin, sağlam    bir granülasyon   dokusunun oluşmaslnlVe  böylece yarayl örtecek epiderm

tabakası için canlı ve kuwetli bir zemin hazırlanmasını sağlar. Yapılan çalışmalar yara iyileşme süreci ve çeşitli cilt hastalıklarında etkinliğini göstermektedir.

5.2. tr’armakokinetik    özellikler

Genel özellikler

Emilim:

Centella asiatica’dan  elde edilen etkin madde deriden    çok düşük bir emilim gösterir

Dağılım:

Bilgi bulunmamaktadır.

Biyotransformasyonu:

oral veya subkütan( cilt altı) uygulamadan Soma, sıçanlardaki madekasosid, asiatikosit, asiatik asit ve madekasik asit biyoyararlanımı oral yol ile yo 30, subkütan (cilt altı) yoluyla ise %50’dir

Eliminasyon:

Böbrekler  aracılığıyla çok küçük miktarda  atılmakla birlikte esas olarak feçes  ile atılır

5.3. Klinik öncesi güvenlilik  verileri

Klinik öncesi güvenlilik  verileri ile ilgili herhangi bir bilgi yoktur.

FARMASOTIK OZELLIKLER

6.1. Yardımcr maddelerin listesi

Glikol stearat

Propilen glikol

Sıvı parafin kalın

Terpen içermeyen  ıtır yağı

Teıp   en iç  ermeyen lav arıta y ağı

Saf su

6.2. Geçimsizlikler

Geçimsizlikler  ile ilgili bir bilgi yoktur

6.3. Raf ömrü

24  ay

6.4.   Saklamaya yönelik özel tedbirler

2 5oC’nin altındaki oda sıcaklığında  saklayınız.

6.5. Ambalajın  niteliği ve  içeriği

40 g, alüminyum tüpte.

6.6. Beşeri tıbbi üründen arta kalan maddelerin imhasr ve diğer       özel önlemler

Kullarulmamış olan ürtinler ya da atık materyaller,”Tıbbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği” Ve “Ambalaj ve Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği”ne uygun olarak imha edilmelidir.

RUHSAT SAHIBI

Bayer Tiirk Kimya San. Ltd. Şti.

Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No: 53

Ümraniye _ istanbul

Tel: 0216 528 36 00

Faks: 0216 645 39 50

RUHSAT NUMARASI

06.03.2006 – 207t73

İLK RUHSAT TARİHİ/RUHSAT YENİLEME TARİHi

ilk ruhsat tarihi:  06.03.2006

BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR

Emir İzgi

Reçetesiz alınıyor mu

Yasmin Güner

Ben fitoyu kullandım ve çok memnun kaldım. Gerçekten harika bı krem.

Fatih Souness

Madecassol + fito karisimi mi yoksa madecassol + hametan karisimi mi cilt lekeleri veya sivilce izlerine iyi gelir?

Nursima Kurt

Peki Fito kalbimdeki yanığı iyileştirir mi

Ezgi q

Sudocrem le madecassol karıştırıp uygulasak bişey olur mu

Meltem Berk

Hametan mi fito mu peki? Hametanin da ben hem nemlendirme hem onarma etkisini cok gordum.

Ilayda Gencoglu

Madecassol tüylenme yapıyormu bide sivilce ye sürersek kötü sonuçlanırmı

Ec Em

Benim yanagimda hamilelikten kalma bi ceviz büyüklüğünde kahvr rengi bi leke var onun disinda gunes lekelerim var ne sürsem gecer bi cok sey denedim maske krem bi faydasi olmadi

Hayriye Nur

Arkadaşlar sudocrem krem yüzünüzü tüylendiritor önermem

Nisa Kılıç

Ben cok videolar izledim yanlızca siz fito ile ayni anda madecassol sanirsam ben yeni başladım ama fito kremi kaç gün veya kaç günde bir uyguluyorsunuz yuzünüze madecassolu da ayni şekil bol bol nemlendirici uyguluyorum sabah bana kalsa çok iyi lakin sizin gibi ikigünde bir kullanmak istiyorum ama fito krem kaç kez yada madecassol kadar dudak çatlatan kepek çogaltan kuruluk etkileri var mi haftada en az kaç kere kullanilmali ltfn detayli cvp atar misiniz ricam

Tugba Paçurlu

KESİNLİKLE ÇOK FAYDASI VAR

Mehmet Pakim

Kremi bilmem ama senin iyi geldiğin kesin?

Oyuncu 1

Yuzimde sivilce izleri ve sivilceler var ama ergenlik sivilceleri izlerde hafif ama rahatsiz ediyor sizce hangisini almaliyim ne olur cevaplayin

Buse Su Uzun

Ç O O O O K G Ü Z E L S İ N ?

muhteşem izleyici

Sivilce izlerini hiçbir krem geçirmiyor napicam çukur yok sadece izler ve kirmizi

zekiye yükseltürk

Cilt lekeleri ve rengini açmak için; Beyaz kil, karbonat, pirinç nişastası, taze limon suyu ve  hindistan cevizi yağı.. Bu karışımı yüzünüze masaj yaparak yedirin ve 10-15 dk. bekleyin. Önce ılık suyla sonra soğuk suyla yıkayın. Ardından cildinize uygun bir nemlendirici sürün.. ve en etkili leke kremi EXPİGMENT % 4... Geceleri az miktarda lekeli kısımlara sürün müthiş etkili.. Bu arada tonik için taze sıkılmış limon suyuna biraz su yada az miktarda sıvı soda ilave edin. Yukarı da verdiğim tüm malzemeler renk açıcı özelliğe sahip. Haftada 2 kere uygulasanız yeterli. Nemlendirici olarak da Hindistan cevizi yağı süper..

Mertcan Ozluk

Bunlardan hangisi koldaki amele yanığının rengini açıyor etkili olan yani? Hametan kullanıyorum pek etkili değil gibi

Tugce _

Arkadaslae madecassol cok iyi bir krem ben cok faydasini gördüm çenemde bulunan kahverengi sivilce lekelerini nerdeyse 15 20 gün içerisinde geçirdi tabi bu süreçte kendi yaptığım zeytinyağı + sarı kantaron otu ile yapıp bir süre güneşte bekletip hazirladigim yağı ve bazende limonu lekeler üzerine sürerek kullandım ben madecassolu nerdeyse aklıma geldikçe sürdüm ama bana bir yan etkisi olmadı tabiki sizde başta dikkatli olmalısınız yinede ama ben hala bu dediklerimi uyguluyorum en ufak bi sivilce çıktığında asla iz vb hiç kalmadı bakım olarak bile o krem ve yağı günlük yada haftalık aklıma ne zaman gelse biraz sürerim yüzüme ? eğer birine yardımcı olabilirsem bu yazıyla çok mutlu olurum hepinize kolay gelsin ?

Sabriye Öztürk

Hametan da iyi bi krem

Gizem Kılıç

Faydali, tesekkurler ellerine saglik?

Aslıhan Karga

madecassol sivilce izlerini gecirmior internette o kadar baktim arastirdim yararli.die ama gecirmior

elif

gözümün aşağısında derin bir çizgi var ve bu beni aşırı rahatsız ediyor yorgun gösteriyor madecassol krem işe yarar mı?

Songul Uslu

P

Çiğdem

Kremlerin birbirlerine karşı bir yan etkisi var mı acaba ? Hepsini beraber kullansak bir sıkıntı olur mu?

Ali Has

İlaç vasfı taşıyan ürünler hakkında tavsiye edici yorum yapman dogru degil. Yanlış yönlendirmeye mahal verebilirsin

Dans Okulu

Fitoyu sivilceye sürsek birsey olur my??

BİZE HER YER TRABZON nurcankan

bende memnun kaldım sivilce izlerim için yazmıştı doktor

eceerkan cetin

Fito krem i cenemde su topladi oraya kullanabilirmym

1993 3991

derma stap pen cihaz var onu yüzünüze yaptıgınızda 2-3 içinde soyuyo yüzünüzü

Sude Selam

güneş lekelerine de iyi gelebilir mi acaba bu üç krem de

ergin ekinci

Sudocrem pişik kremi doğru cildi kurutur

Onur Kasva

çok iyi oldu bu teşekkürler

maya ülkü

makyaj yapıyorum gün içinde yinede ise yarar mi

مصطفى القاسم

?????????????????????????????????????????????????

Limit

o garibim tüpler ne hale gelmiş.

kobibey diyeceksiniz

sabah akşam sürebilir miyiz yoksa sadece gece yatmadan mi sürücez madecassol

Arzu Balcu

Benim yuzumde lekelerim var pirinç unu maskesi ve alovera yaptigim halde gecmiyoo yardim edin lutveennn

Hatice Uslu

Ya o kadar güzel enerjin var ki çok beğendim ? tesadüfen denk geldim video ya benim yüzümde çok fazla güneş lekesi var ne denediysem geçmedi dudak kenarlarimdada daha çok çıkmaya başladı ama benim cildim hassas kullansam yan etkisi olur mu ki bide güneş lekelerimi geçirir mi

Estanya dilsu

Sudocream i bende kullaniyorum . Akşam yüzümü yıkadiktan sonra nemlendirip bunu tum yüzüme ince bir tabaka halinde sürüp yatıyorum . sabah kalktıgımda pürüzsüz bir cilt oluyor . kızarıklar gidiyor . Düzenli kullanıyorum . sivilceyi güzel söndürüyor, ve yüzümdeki kızarıklıklarımda azalma var . :)

Deniz Kalic

Merhaba Madecassol krem ne kadar sürede lekeler üzerine etki etmeye başlıyor ? ?

aysima bozan

Bende dustum yuzumde yara old doktor fito krm kullanmami soyledi bende kullandim ve yaranin izleri kaldi de vam estem gecermi

Çakıl Taşı

Madecassol kremi güneş lekelerini geçiriyo mu??

Ayşe Hilal Fırat

Fito kremi yıllardır ailecek dudak çatlaklarında kullanıyoruz. Tadı kötü olmasına rağmen akşam sürüp yatınca sabaha dudak çatlaklarını onarmış oluyor. Bir de madecassol'ü çatlaklarım için almayı düşünüyorum, uygun olur mu?

Derya Korkmaz

Yüzünü neden bu kadar çok turuncu yapıyorsun zaten güzelsin bu kadar turuncu vurma ?

Bihter'le Ne alsam

Yeni video varmı diye uğradım CNm ☺️?sudokrem ve madecessol kullandım fito krem var evde ama hiç denemedim ☺️

Eda Nur

çok güzelsin :))

nihat uluca

çok güzel olmuş kardeşim emeğine yuregine saglik benden like gelsin kardeşime paylaşım için teşekkürler

Bihter'le Ne alsam

Harika bir paylaşım olmuş emeğine sağlık canım ????

Özge Dal

Yağmurcum çok faydalı olmuş ?

Emel Gün

harika paylaşım olmuş canım

Keyifli Mutfağım

Canım Harika bir paylaşım olmuş ☺️????

ayşe dumlu

süpersin????


YoutubeVideo Sonuçları

fiyatı, kullanımı özellikleri, faydaları yapılışı, kullanma talimatı, çeşitleri, etkileri kullananların yorumları ve şikayetleri


media sözlük