KızlarSeviyor Kazanç Sistemi

İçeriği paylaşırken para puan kazandığınız gibi, içeriğiniz kaliteli ve doyurucu olduğu zaman Googledan ve sosyal emdyadan içeriğinize gelen insanlarda bu içeriğinizin sınırsız para puan kazandırabileceğini unutmayın.

Bu yüzden İNSANLARIN İLGİSİNİ ÇEKEBİLECEK KALİTELİ İÇERİK her zaman kazandırır..

Kızlar ve Kadınların ihtiyaçlarına yönelik tüm paylaşımlar daha fazla kazandıracaktır.

Kızların ve kadınların ihtiyaç ve beklentilerine yönelik Paylaşımlar, ürün incelemeleri, sorular, cilt bakımı, güzellik, kremler, hastalıklar, tedavi yöntemleri, cilt sorunları, tv, dizi sinema özetleri, paylaşımları, dizi ve filmlerde oynayan artist ve aktristlerle ilgili GÜNCEL paylaşımlar her zaman daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır. YARARLI olabilecek kategori ve örnekleri sınırsızca arttırabilirsiniz.

İçerikleriniz ne kadar fazla kişiye ulaşırsa, kaliteli içeriklerinizden darphane gibi para basacağınız unutmayınız :)
  • Herşeyden önce, Kizlarseviyor.com'u kullanırken para kazanmadan ziyade keyif almak önemlidir. Gündeme dair konularda paylaşımlar, videolar yazısal paylaşımlar ve googleda aranılacak güncel içerikler, kızların ve kadınların dünyasına dair cilt bakım, makyaj vs gibi konular, yani yararlı konulardaki paylaşımlardan para kazanılır ancak öncelik para olmamalıdır. Para kazanma, bu aktiviteler karşılığında teşvik edici ek motivasyon kaynağı olarak görülmelidir.

  • Yaptığınız paylaşımların çokluğundan değil, kaliteli ve kızlar ve kadınların ihtiyaçlarına dair konuların paylaşılması kalitesi daha önemlidir.

  • Bildiğiniz konularda paylaşımlar yapıp, yaptığınız paylaşımlardan puan kazanırsınız + insanlar tarafından onlarca yüzlerce begeni ve reaksiyon aldığınızda da bu paraları katlarsınız. Bu yüzden içeriğinizin zengin ve ORJİNAL olması, gelirlerinizi siz mışıl mışıl uyurken bile artırır.

  • İnsanların işine yarayacak türden konular paylaşarak. Örneğin yaz döneminde; Güneş yanığına ne iyi gelir?, kış döneminde; Soğuk algınlığına ne iyi gelir? gibi detaylı anlatacağınız paylaşımlarla veya içeriklerle kazancınızı sürekli arttırırsınız.

  • Gündemle ilgili paylaşımlar yaparakta sürekli kazanabilirsiniz.. Çok izlenen diziler, ülke gündemindeki gelişmeler, insanların Google'da çok aradıkları konular ilgili sorular sorarak. Örnek olarak, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman? ya da Dizideki ünlü bir oyuncu ile ilgili kim, evli mi vb. sorular sorarak. Bu gibi soruları kendiniz kendi özgün kelimelerinizle yorumlarda bulunarak kazancınıza pozitif eyönde arttırırsınız.

  • Her zaman aranan konularda paylaşımlar sizin konunuzun Google'dan gelenler tarafından farkedilmesine ve beğeni yağmuruna tutulmasını sağlayacak belkide sadece bir içerikten 500- 1000 TL kazanabileceksiniz... Örnek olarak; Doğum kontrol hapı ne işe yarar, en yaygın kadın hastalıkları, ağda nasıl yapılır, diş fırçalama yöntemleri, menopoz nedir gibi içerikler oluşturabilirsiniz.

  • Uzmanı olduğunuz alanlarda konular ve paylaşımlar, kendi sorularınıza doyurucu cevaplar vererek konu açabilirsiniz.

  • Sorduğunuz soruları ve verdiğiniz cevapları,yaptığınız detaylı konu paylaşımlarınız  Facebook, Twitter, WhatsApp gibi sosyal mecralarda paylaşarak bir çok insanın dikkatini çekebilirsiniz..Gelen herkes size para puan kazandıracaktır..

  • Araştırmaya dayalı, kendi cümlelerinizde doyurucu ve özgün yazılar insanların begenisi yoplayacak, siz yemek yerken bile insanalr içeriklerinizi begeni yağmuruna tuttuğu için sizlerde yüzlerce begeni alan içeriğinizden para kazanmış olacaksınız.

  • İçeriklerinizi başlıklarını anlaşılır şekilde, ve devamında anlaşılır insanların begenisini toplayacak şekilde net ifade edici şekilde girerek içeriğinizin parlamasını sağlayabilirsiniz...