Carino E Bella Somon Dna Yüz Bakım Serumu Platin 30ML


Carino E Bella Somon Dna Yüz Bakım Serumu Platin 30ML fiyatı, Kullanımı Özellikleri, Faydaları kullananların yorumları ve şikayetleri hepsi burada.

.


YoutubeVideo Sonuçları


Carino E Bella Somon Dna Yüz Bakım Serumu Platin 30ML kullananlar

Carino E Bella tarafından üretilen Carino E Bella Somon Dna Yüz Bakım Serumu Platin 30ML ürünü %10 indirimli fiyatıyla 49,00 TL yerine 44,10 TL olarak Afrokozmetik firması tarafından satılmaktadır.

Cilt Bakım Ürünleri Yüz Bakım Ürünleri Kırışıklık Karşıtı Serumlar olarak bulabilirsiniz.

Carino E Bella Somon Dna Yüz Bakım Serumu Platin 30ML

Carino E Bella Somon Dna Yüz Bakım Serumu Platin 30ML Kullanımı Özellikleri, Faydaları Nelerdir?

Somon DNA Serum %2 30 ml Carino E Bella Somon DNA Yüz Bakım Serumu Platin 30mlSomon DNA SerumSomon DNA ile değişime hazır olun.Yenilenen Hücreler ile daha Sağlıklı ve Pürüzsüz bir Cilt.%2 Aktif bileşen içerir.Yaşlanmadan kaynaklanan değişikliklerden Korumaya yardımcı olur.Hızlı Cilt Yenilemesi ile Dokuların Yenilenmesine yardımcı olur.Cilt Elastikiyetini ve Esnekliğini arttırmaya yardımcı olur.Tüm cilt tipleri için güvenli! Yaşlanma karşıtı ve parlak, muhteşem ciltler için idealdir.Doğal malzemelerle yapılmış, gelişmiş formüllerimiz güzelliği sağlamak için tasarlanmıştır. Nasıl Kullanılır 1. Cildinizi tamamen kuru olarak temizleyin.2. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa temiz arındırılmış cilde 4-6 damla uygulayın, nazikçe yüz ve boynun etrafına yayarak uygulayın.3. Hassas veya sorunlu alanların etrafında hafifçe kurulayın.4. 15-20 dakika beklemeye bırakınız. Günlük ve makyaj altında uygulanabilir.

Carino E Bella Somon Dna Yüz Bakım Serumu Platin 30ML Gerçek Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Ürün hakkında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi aşağıya yazabilirsiniz...


YoutubeVideo Sonuçları


Tv Yayın Akışı - Atv - Star Tv - Showtv - Fox Tv - TV8 - Trt 1 - Tv100 - Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport- Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv