Sapientie - Lüx Dermo Anti-Aging 2'li Set


Sapientie - Lüx Dermo Anti-Aging 2'li Set fiyatı, Kullanımı Özellikleri, Faydaları kullananların yorumları ve şikayetleri hepsi burada.

.


YoutubeVideo Sonuçları


Sapientie - Lüx Dermo Anti-Aging 2'li Set kullananlar

Sapientie tarafından üretilen Sapientie - Lüx Dermo Anti-Aging 2'li Set ürünü yerine 299,00 TL olarak Hepsiburada firması tarafından satılmaktadır.

Cilt Bakım Ürünleri Yüz Bakım Ürünleri Kırışıklık Karşıtı Yaşlanma Karşıtı Setler olarak bulabilirsiniz.

Sapientie - Lüx Dermo Anti-Aging 2'li Set

Sapientie - Lüx Dermo Anti-Aging 2'li Set Kullanımı Özellikleri, Faydaları Nelerdir?

Sapientie - Lüx Dermo Anti-Aging 2'li Set Evinizdeki Doğal Güzellik Merkeziniz Sapientie -Reincarnation set ile hızlı, sağlıklı ve pürüzsüz bir tene sahip olursunuz. *Ürün tek set içinde 2 adet şiseden ve 1 adet cream yedek pompadan toplam 80 ml den oluşur. (Mist/Tonic 50 ml ve Cream 30ml) Ürünler %100 dogaldır. *İyi ve Hızlı emilimi, Face&;Go özelliği ile günlük 5 dk zaman ayırarak cildinizin tam bakımını sağlayabilirsiniz. *Ultimate All-in One Formula sayesinde farklı cilt problemlerine eşanlı olarak cevap verir. *Cildinizi temizler, bakımını yapar ve onarır. *Zengin İçeriğindeki bitkisel öz ve yağları, collagen aktifleyici, Hyalüronik Asit, multi -peptit , vitamin, aminoasit desteği ile cildin nem yağ dengesini sağlar, kırışıklıkların zamanla düzelmesine ve cildin yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur. *İlk andan itibaren ve düzenli kullanımlarla KIRIŞIKLIK GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTIR. *Gözçevresi kullanımına uygundur. Göz altı leke ve morlukları, ciltteki renk tonu farklılıklarını düzenler.* Alfa-Arbutin desteği ile LEKELERİ %40* oranında azaltır.(*Kobe Üniversitesi araştırma sonucu) *Akne ile savaşır, her cilt tipine uygundur. Yağlı ciltleri normalize eder. *Gözenekleri derinlemesine temizleyerek siyah noktaları azaltır ve gözenek açıklıklarını kapatır. * Özel aromatik kokusu ile gece rahat uyumanızı sağlar. Düzenli ve kullanım şartlarına uygun kullanımlarla enjeksiyonlara alternatiftir.*İhracat onaylı, belgelidir. ABD EWG Güvenli Kozmetik standardındaki puan içeriklerine göre özel seçilerek GMP standardında üretilmiştir.

Sapientie - Lüx Dermo Anti-Aging 2'li Set Gerçek Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Ürün hakkında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi aşağıya yazabilirsiniz...


YoutubeVideo Sonuçları


Tv Yayın Akışı - Atv - Star Tv - Showtv - Fox Tv - TV8 - Trt 1 - Tv100 - Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport- Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv