Foreo Luna 2 Karma Ciltler İçin Yüz Temizleme Cihazı


Foreo Luna 2 Karma Ciltler İçin Yüz Temizleme Cihazı fiyatı, Kullanımı Özellikleri, Faydaları kullananların yorumları ve şikayetleri hepsi burada.

.


YoutubeVideo Sonuçları


Foreo Luna 2 Karma Ciltler İçin Yüz Temizleme Cihazı kullananlar

Foreo tarafından üretilen Foreo Luna 2 Karma Ciltler İçin Yüz Temizleme Cihazı ürünü yerine 1.499,00 TL olarak Hepsiburada firması tarafından satılmaktadır.

Cilt Bakım Ürünleri Yüz Bakım Ürünleri Yüz Temizleme Cihazı olarak bulabilirsiniz.

Foreo Luna 2 Karma Ciltler İçin Yüz Temizleme Cihazı

Foreo Luna 2 Karma Ciltler İçin Yüz Temizleme Cihazı Kullanımı Özellikleri, Faydaları Nelerdir?

Foreo Luna 2 Karma Ciltler İçin Yüz Temizleme Cihazı

Günlük temizlik rutininizi LUNA™ 2 ile değiştirin, İsveç güzellik markası FOREO'dan devrim niteliğinde, ödüllü yüz temizleme ve yaşlanmayı sistem. Her gün 2 dakikalık nazik bir cilt bakımı ritüeliyle hem kendinizi şımartın hem de daha parlak, saf ve genç bir görünüme kavuşun. 

GELİŞMİŞ T-SONIC™ CİLT TEMİZLEME SİSTEMİ 

Sadece 3 günde daha parlak, daha yumuşak ve daha ışıl ışıl bir cilt. Yumuşak silikon temas noktalarıyla dakikada 8000'e kadar T-Sonic™ (transdermal sonik) titreşim vererek daha derinlemesine fakat nazik bir temizlikle, kiri, yağı ve makyaj kalıntılarını %99,5 oranında söküp atar, gözenekleri açar. Ayrıca cildinizi ölü hücrelerden arındırarak, gözenekli görününümü azaltır, cilt yapısını saf ve pürüzsüz bir görünümüne kavuşturur ve en sevdiğiniz cilt bakım ürününün emilimini artırır. 

GELİŞMİŞ YAŞLANMA KARŞITI BAKIM MODU 

Arka yüzündeki yaşlanmayı sistem kırışıklığa yatkın bölgelere daha düşük frekansta titreşim vererek, ince çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltırken cildinize daha sıkı ve esnek bir görünüm kazandırır. 

AKILLI İSVEÇ TASARIMI 

12 kademeli titreşim ayarıyla dört özel fırça tipi bulunan LUNA™ 2 tamamen sizin cilt bakım ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış bir cilt temizliği ve yaşlanma karşıtı bakım deneyimi için her şeyiyle ideal bir tasarım sunar. Son derece dayanıklı, güvenli, hipoalerjenik silikon malzemeden üretilen LUNA™ 2, bakteri oluşumunu önlemeyen gözeneksiz yapısıyla, naylon kıllı fırçalardan 35 kat daha hijyeniktir; üstelik fırça başlığı değiştirme derdi yoktur. Hafif ve tamamen su geçirmez yapısıyla banyoda veya duşta kullanıma uygun olan LUNA™ 2, tam şarj edildiğinde 450 uygulamaya kadar kullanım özelliğiyle hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.


Tüm LUNA™ 2 yüz temizleme fırçalarında 2 Yıl Sınırlı Garanti ve 10 Yıl Kalite Garantisi mevcuttur.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

•  Yüz temizleme fırçası ve yaşlanma karşıtı bakım sistemi
•  Kırışıklık görünümü azaltan ve sıkılaştıran yaşlanmayı mod
•  Nazik silikon temas noktaları
•  12 hız kademesi
•  Dakikada 8000 titreşimle T-Sonic™ teknolojisi
•  Yedek fırça başlığı gerekmez
•  1 saat şarjla 450 kullanım
•  Hipoalerjenik, güvenli ve gözeneksiz silikon kolayca temizlenir ve bakteri oluşumunu önler
•  Naylon temizlik fırçalarından 35 kat daha hijyenik
•  Hafif ve taşıması kolay
•  %100 su geçirmez 
•  USB girişi

Foreo Luna 2 Karma Ciltler İçin Yüz Temizleme Cihazı Gerçek Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Ürün hakkında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi aşağıya yazabilirsiniz...


YoutubeVideo Sonuçları


Tv Yayın Akışı - Atv - Star Tv - Showtv - Fox Tv - TV8 - Trt 1 - Tv100 - Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport- Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv