Foreo Irıs Aydınlatıcı Göz Masaj Cihazı, Mint


Foreo Irıs Aydınlatıcı Göz Masaj Cihazı, Mint 2022 2023 yılı fiyatı, Kullanımı Özellikleri, Faydaları kullananların yorumları ve şikayetleri hepsi burada.

.


YoutubeVideo Sonuçları


Foreo Irıs Aydınlatıcı Göz Masaj Cihazı, Mint kullananlar

Foreo tarafından üretilen Foreo Irıs Aydınlatıcı Göz Masaj Cihazı, Mint ürünü yerine 1.099,00 TL olarak Foreo firması tarafından satılmaktadır.

Cilt Bakım Ürünleri Yüz Bakım Ürünleri Yüz Temizleme Cihazı olarak bulabilirsiniz.

Foreo Irıs Aydınlatıcı Göz Masaj Cihazı, Mint

Foreo Irıs Aydınlatıcı Göz Masaj Cihazı, Mint Kullanımı Özellikleri, Faydaları Nelerdir?

Foreo Irıs Göz Masaj Cihazı -Black

Pürüzsüz, Parlak Göz Hatları Güzelliğin Öncelikli İşaretidir Fakat Göz Çevresindeki Deri Çok İnce Ve Hassastır Ve Stres, Yorulma Ve Yaşlanma Belirtileri Kolaylıkla Göze Çarpar. Irıs ™ Gereken Çözüm Olarak Geliştirildi. Çığır Açan T-Sonic ™ Teknolojisi İle Irıs ™ Maruz Kalınan Göz Çevresi Kırışıklıklarının Üzerine Yoğunlaşır, Tedavi Eder Ve Bölgenin Gözle Görünür Bir Şekilde Pürüzsüz, Aydınlık Ve Genç Kalmasını Sağlar. Alternatif T-Sonıc Teknolojisi Parmak Ucuyla Yapılan Masajlardan İlham Alınarak Hazırlanmış Irıs ™ Kişiye Göre Ayarlanabilen Eşsiz Vuruş Hareketleriyle Alternatif T-Sonic ™ Teknolojisi Sayesinde Çok Etkili Bir Göz Masajı Sağlar. Bu Teknolojinin, Göz Çevresindeki İnce Çizgiler, Kırışıklıklar, Göz Altı Torbaları, Koyu Halkalar Ve Gibi Yaşlanma Ve Yorgunluk Belirtilerini Pürüzsüzleştirmesi Amaçlanmıştır. Pure Mod Ve Spa Modu Irıs ™ ’İn Yöntemi De Gereksinimlere Uygun Olması Ve Tüm Kadınların İhtiyaçlarına Cevap Vermesi İçin Kişiye Göre Ayarlanabilir. Pure Mod’Un Nazik Hafifçe Vurma Hareketi Yaşlanma İzleri Taşıyan Bir Cilt İçin Mükemmel İken, Spa Modu İse, Daha Belirgin Yaşlanma İzleri Taşıyan Bir Cilt İçin Güzelliği Tazeleyici Hafifçe Vurma Hareketleri İle Titreşimleri Birleştirir. Eşsiz Silikon Tasarımı Irıs ™ ’İn En İyi Sonuçlara Ulaşmak İçin, Bu Hassas Bölgeye Masaj Yapması İçin Göz Çevresine Tam Yerleşecek Şekilde Şekillendirilmiştir. Vücut Korumalı, Hipoalerjenik, Bpa Ve Ftalat İçermeyen Irıs Gözeneksiz, Bakteri Oluşumunu Engelleyen Ve En Güvenli Çözümü Sağlayan Yüksek Kaliteli Silikondan Üretilmektedir. Bütün Irıs Ürünleri 2 Yıl Garantilidir Ve 10 Yıl Kalite Garantilidir. Ürün Faydaları • Göz Altında Oluşan Şişliği, Torbaları Ve Siyah Halkaların Görünümünü Azaltır • Göz Altındaki Kırışıklıkları, Buruşuklukları Ve İnce Çizgileri Pürüzsüzleştirir • Göz Çevresi Görünümünü Canlandırır Ve Gençleştirir • Serum Ve Göz Kremlerinin Emilimini Artırır. Ürün Özellıklerı • Parmak Ucuyla Yapılan Asya Masajından İlham Alınarak Hazırlanan Bu Cihaz, Göz Çevresindeki Yorgunluk Ve Yaşlanma Belirtilerini El İle Yapılan Masajdan Çok Daha Etkilidir • Göz Altında Oluşan Şişliği, Torbaları Ve Siyah Halkaların Görünümünü Azaltmaya Ve Göz Altındaki Kırışıklıkları, Buruşuklukları Ve İnce Çizgileri Pürüzsüzleştirmeye Yardımcı Olur. Serum Ve Göz Kremlerinin Emilimini Artırırken Göz Çevresi Görünümünü Canlandırır Ve Gençleştirir • Vücut Korumalı, Hipoalerjenik, Bpa Ve Ftalat İçermeyen Irıstm Gözeneksiz, Bakteri Oluşumunu Engelleyen Ve En Güvenli Çözümü Sağlayan Yüksek Kaliteli Silikondan Üretilmektedir. • Irıs, Bu Hassas Bölgeye Masaj Yapması İçin Göz Çevresine Tam Yerleşecek Şekilde Şekillendirilmiştir.

Foreo Irıs Aydınlatıcı Göz Masaj Cihazı, Mint Gerçek Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Ürün hakkında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi aşağıya yazabilirsiniz...


YoutubeVideo Sonuçları


Tv Yayın Akışı - Atv Yayın Akışı - Star Tv Yayın Akışı - Showtv Yayın Akışı - Fox Yayın Akışı - TV8 Yayın Akışı - Trt 1 Yayın Akışı - Tv100 Yayın Akışı - Cnn Türk Yayın Akışı - Habertürk Yayın Akışı - Halk Tv Yayın Akışı - Ülke Tv Yayın Akışı - Ntv Yayın Akışı - Tvnet Yayın Akışı - Trt Çocuk Yayın Akışı - Yaban Tv Yayın Akışı - Beinsport Yayın Akışı- Fb Tv Yayın Akışı - Gs Tv Yayın Akışı - A2 Tv Yayın Akışı - Anews Yayın Akışı - 360 Tv Yayın Akışı - Cartoon Network Yayın Akışı - Trt Spor Yıldız Yayın Akışı - Trt Kurdi Tv Yayın Akışı - Tele 1 Tv Yayın Akışı