Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit (Acid) Cilt Serumu Platin Seri 30ML


Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit (Acid) Cilt Serumu Platin Seri 30ML 2021 yılı fiyatı, Kullanımı Özellikleri, Faydaları kullananların yorumları ve şikayetleri hepsi burada.

.

YoutubeVideo Sonuçları


Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit (Acid) Cilt Serumu Platin Seri 30ML kullananlar

Carino E Bella tarafından üretilen Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit (Acid) Cilt Serumu Platin Seri 30ML ürünü %10 indirimli fiyatıyla 49,00 TL yerine 44,10 TL olarak Afrokozmetik firması tarafından satılmaktadır.

Cilt Bakım Ürünleri Yüz Bakım Ürünleri Kırışıklık Karşıtı Serumlar olarak bulabilirsiniz.

Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit (Acid) Cilt Serumu Platin Seri 30ML

Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit (Acid) Cilt Serumu Platin Seri 30ML Kullanımı Özellikleri, Faydaları Nelerdir?

Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit (Acid) Cilt Serumu Platin Seri 30ML

Vitamin C %20%20 aktif C vitamini potansiyeline sahip güçlü bir serum.Profesyonel sınıf C Vitamini, serbest radikalleri ortadan kaldırabilen ve genel olarak sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmanız için antioksidanlar sunar.Tüm cilt tipleri için güvenli! Yaşlanma karşıtı ve parlak, muhteşem ciltler için idealdir.Doğal malzemelerle yapılmış, gelişmiş formüllerimiz güzelliği sağlamak için tasarlanmıştır.Hyaluronik AsitHyaluronik asitimiz cildi dolgun bırakarak yoğun nemlendirme sağlar.Nasıl Kullanılır Cildinizi tamamen kuru olarak temizleyin.Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa temiz arındırılmış cilde 4-6 damla uygulayın, nazikçe yüz ve boynun etrafına yayarak uygulayın.Hassas veya sorunlu alanların etrafında hafifçe kurulayın.15-20 dakika beklemeye bırakınız.Günlük ve makyaj altında uygulanabilir.

Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit (Acid) Cilt Serumu Platin Seri 30ML Gerçek Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Ürün hakkında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi aşağıya yazabilirsiniz...


YoutubeVideo Sonuçları


media sözlük