Sebamed PRO! Aktif Koruma Kremi 50 ml


Sebamed PRO! Aktif Koruma Kremi 50 ml fiyatı, Kullanımı Özellikleri, Faydaları kullananların yorumları ve şikayetleri hepsi burada.

.

Sebamed PRO! Aktif Koruma Kremi 50 ml kullananlar

Sebamed tarafından üretilen Sebamed PRO! Aktif Koruma Kremi 50 ml ürünü %42 indirimli fiyatıyla 129,90 TL yerine 67,95 TL olarak Hepsiburada firması tarafından satılmaktadır.

Cilt Bakım Ürünleri Yüz Bakım Ürünleri Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremleri olarak bulabilirsiniz.

Sebamed PRO! Aktif Koruma Kremi 50 ml

Sebamed PRO! Aktif Koruma Kremi 50 ml Kullanımı Özellikleri, Faydaları Nelerdir?

Sebamed PRO! Aktif Koruma Kremi 50 ml

UVA koruması ile cildin erken yaşta çevresel kaynaklı yaşlanmasına karşı koyar. Dengeli bir cilt oluşumunu destekler. PRObiyotik bakım kompleksi içerir. PRObiyotik bakım kompleksi, cildin üst tabakasının yapısal bütünlüğünü korur, daha genç bir görünüm sağlar. Cilde canlılık verir. Yaşlanmaya karşı etkin koruma sağlayan ve biberiye ekstresi içeren Celligent® kompleksi içerir. Rosmary ekstresi, serbest radikallere karşı koruma sağlar Cildin üst tabakasının yapısal bütünlüğünü korur. Cildin daha uzun süre genç görünmesini sağlar. Güçlü nem kaynağıdır. Cildi çevresel yaşlanmaya karşı korur. pH 5.5, cildin doğal koruyucu tabakasını sağlıklı tutar. Makyaj bazı olarak kullanıma uygundur.

Sebamed PRO! Aktif Koruma Kremi 50 ml Gerçek Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Ürün hakkında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi aşağıya yazabilirsiniz...


YoutubeVideo Sonuçları

fiyatı, kullanımı özellikleri, faydaları yapılışı, kullanma talimatı, çeşitleri, etkileri kullananların yorumları ve şikayetleri


media sözlük