Makyajsız Güzel Görünmek - Doğal Güzellik ipuçları Nelerdir?


Doğal güzellik ipuçları doğal güzellik nedir doğal güzellik sırları doğal güzellik nasıl elde edilir doğal güzellikler hakkında bilgi doğal güzellik kremi nasıl yapılır doğal güzellik makyajı nedir doğal güzellik makyajsız doğal güzellik nedir kısaca bilgi sun

.

Haftada iki kez, bir kraliyet yüz maskesi denen kullanın ihtiyacınız olan tüm süt 1 çorba kaşığı bal 1 çorba kaşığı ve zerdeçal tozu bir çay kaşığı ucu, bu karanlık noktalar, akne izleri azalmış ve koyunda kırışıklıkları tutar. Tüm bileşenlerin faydalı antioksidanları vardır, ayrıca dairesel hareketle yıkarken zerdeçal bir eksfoliyandır.

Doğal güzellik ipuçları

doğal güzellik nedir


doğal güzellik sırları

doğal güzellik nasıl elde edilir

doğal güzellikler hakkında bilgi

doğal güzellik kremi nasıl yapılır

doğal güzellik makyajı nedir

doğal güzellik makyajsız

doğal güzellik nedir kısaca bilgi


doğal güzellik sırları nelerdir

doğal güzellik önerileri

Cildiniz kullanımdan sonra yumuşak ve parlak. Ayrıca bir çorba kaşığı kalın toz tozu da ekledim böylece kurur, ancak bu isteğe bağlıdır. Sooo ayaklarınızı 15 dakika bekletip soğuk suyla yıkayın.
Bir miktar limon suyunu pamuklu ped üzerine sıkın ve yüze uygulayın ve 5 dakika bekletin ve tekrar durulayın. Aşağıda sivilce ve gelecekteki önleme yönetimi için bir rehberdir.

  • Muz ve Yumurta Saç Tedavisi

Saçında biraz daha parlaklık mı arıyorsunuz? Sadece bir yumurta ve püresi bir muz karıştırın. Saçınıza kalın bir macun sürün ve 10 - 30 dakika bekletin. Normal saç yıkama ritüelinizi yaptığımızda yıkayın (genellikle mağazadan satın alınan bir saç kremi kullanıyorsanız, muhtemelen sadece saç uçlarını şartlandırmanız gerekir). Ve işte! Süper basit ve tüm doğal güzellik ipucu.

  • Nemlendirici Tırnak Bakımı

Tırnaklarınızı beş dakika zeytinyağında bekletin. Sonra arkanıza yaslanın ve güzel ellerinize hayran kalın.

  • Basit Bal Yüz Maskesi

Ham bal, doğal olarak anti-bakteriyeldir ve yumuşak, güzel bir cilt elde etmek için süper hızlı bir yoldur. Haftada bir kez bir çorba kaşığı çiğ bal kullanın (bal gibi işlem gören şeyler değil) ve parmak uçlarınızı birbirine sürterek hafifçe ısıtın. Yüzüne yay. 5-10 dakika beklettikten sonra ılık su kullanarak hafifçe durulayın ve kurulayın. Öyleyse bal-görkeminin ışıltısını yaşa. Bu çiğ bal bu arada harika.

  • Elma Sirkesi Arındırıcı Şampuan

Ticari şampuan kullananlar için: Saçlarınızdaki birikintileri gidermeye yardımcı olmak için ¼ su bardağı organik elma sirkesini 1 su bardağı su ile karıştırın. Her zamanki saç kremi takip edin.

  • Dirsek ve Diz Pul Pul ve Cilt Parlatıcı

İkiye bir portakal kesin ve dirseklerinize ve dizlerinize sürün. Bu sert yamaları yumuşatmaya yardımcı olur. Ve güzel kokuyor. (Yaptığınızda yapışkan pisliği durulayın.)

  • Nazik Vücut Ovalama

Hızlı ve etkili bir vücut ovma yapmak için 2 ila 1 oranında zeytinyağı ve deniz tuzu karışımı karıştırın. Bu, ölü cilt hücrelerinin daha yumuşak, daha parlak bir cilt oluşturmasını önlemeye yardımcı olur. Ve bu doğal güzellik ipucu pahalı mağaza vücut scrubs satın alınan çok daha ucuz.

  • Toksik İçermeyen Tıraş Kremi

Bacaklarınızdaki hindistancevizi yağı kullanarak tıraş kreminizin doğal bir alternatifi olarak kullanın. Basit, doğal bir güzellik ipucu hakkında konuşun.

  • Siyah Nokta giderici

Açık limon dilimleri üzerine 4 veya 5 damla çiğ bal koyun. Ardından herhangi bir sorunlu bölgeyi vurgulayarak bir dakikalığına limonu ovalayın. Karışımı 5 dakika bekletin ve soğuk suyla durulayın. (Turunçgillerin cildinizi ışığa duyarlı hale getirebileceğini unutmayın, bu yüzden dışarı çıkmadan önce yatmadan önce bunu yapmak en iyisidir).

Unutmayın, en iyi tüm doğal güzellik ipuçları ve sırları hızlı düzeltmeler değildir. İyi uyku, stres yönetimi, doğru beslenme, sağlıklı takviye ve fiziksel egzersiz gerektirir. Yukarıdaki tüm bu küçük “taşlar” güzellik rutininize bir miktar değer katabilirken, gerçek güzelliğin vücudunuza günlük olarak özen göstermenin (veya “teşekkür etmenin”) bir sonucu olduğunu unutmayın. Ve senin gibi. Çünkü sen güzelsin