Gelin Makyajı 2019 2020 Yılı Trend Makyaj Modelleri


Gelin Makyajı 2019 Yılı Trend Makyaj Modelleri Gelin makyajı 2020 yılında çok trend bir ivme yakalayamasa da Gelin makyajı 2020 yılında en trend modeller ile yakalayacaktır. Porselen gelin makyajı sade toprak tonlarında ve gelin makyajı doğal gelin makyajı sunuyoruz.

.

Gelin Makyajı 2019 Yılı Trend Makyaj Modelleri Gelin makyajı 2020 yılında çok trend bir ivme yakalayamasa da Gelin makyajı 2020 yılında en trend modeller ile yakalayacaktır. Porselen gelin makyajı sade toprak tonlarında ve gelin makyajı doğal gelin makyajı gelin makyajı tesettür esmer gelin modellerinde çok daha sade ama bir o kadar da gösterişli detaylar olacaktır. Gelin makyajı nasıl olmalı sorusuna sizler için yanıt verdik..

Kırmızı Ruj Hileleri Detayları için Tıklayınız

Kadınlar, en güzel, en mükemmel, en keyifli, en önemli günü düğün günüdür. Düğün günü elbette heyecanla doludur ve bu özel Gelin Makyajı günün en önemli detaylarından biridir. Denizkızı olmak için gelin makyajı ipuçları ve püf noktaları ile paylaşmak istiyorum sizler de dikkat etmelisiniz.

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

Bu problem, tabii ki, bir klişe cevap ağı yoktur. Gelin makyajı hakkı birçok değişkene göre değişebilir, bu görgü kuralları,

 • saç, cilt ve göz rengi
 • gelinlik model
 • saçlarınız
 • Takı ve takılarınızla kullanacağınız gelinlik rengi
 • Düğününüzün gerçekleştiği yer,  (Yumuşak iç mekanlarda ve açık alanlarda daha fazla makyaj daha çarpıcı makyaj tercih edilir.)
 • En önemli kriterler bence kendi kişiliğinizi yansıtan makyaj

Bu soruların cevaplarını verdikten sonra, şimdi tüm sihir bir makyaj sizi tasarlayacak makyaj ustasının elinde..

Detaylar ve gelin makyajı için sarışın ve esmer kullanılmalı, onlara kısaca değinelim.

Esmerler İçin Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

Fondöten: Vakfınız, ten renginiz, iki tonlu, açık olduğunu not etmelisiniz. Koyu ten, cildinizle aynı renktedir ve cildinizi kandırmak için kulağa hoş bir görüntü vermemizi sağlayan bir temeldir.

Gözler: koyu tenli bir cilde sahip olmak için, gözlerinizdeki canlı renkleri kullanarak kontrastlar yaratabilirsiniz. Far içinde pembe kullanın, gri gibi renkleri seçebilirsiniz.

Kahverengi veya siyah gözleriniz varsa koyu bir cilde sahip olma şansınız, bu sebepten dolayı dumanlı göz makyajı için mükemmel bir seçim olacaktır. Renkler göz farı bir fırçayla takıldığında gözleri masum bir çekicilik olarak ortaya çıkar. Masum bir cazibe gel Bu harika sesler.

Allık: pembe ve şeftali gibi sevimli renkleri seçebilirsiniz.

Ruj: muhteşem renk seçenekleri, makyajınızı tamamlayacak kırmızı veya pembe ruj olacaktır. Eğer seksi görünmek istiyorsanız, kırmızı pembe ruj daha masum bir görüntü vermek için tercihiniz olmalı.

Sarışınlar İçin Gelin Makyajı?

Temel: fondöten renginiz cildinizin renginden daha koyu olmalıdır. Cildiniz, cildiniz ile aynı renktedir ve soğuk beyazlataca görüntü vermemizi sağlayan bir fondötendir.

Gözler: Seçebileceğiniz Altın tonları gibi şeftali, kahverengi, lila renklerinde göz farı gölgelerini kullanın. Gölgeli bir göz farı ile uygulandıktan sonra, ışıltılı eyeliner alt kısmı, sadece iş akışını hızlandırdı. Yani göz makyajı daha göz alıcıdır, olmaya haklısınız. Sarışınlar için dumanlı göz makyajı kullanılabilir.

Allık: pembe ve şeftali gibi sevimli renkleri seçebilirsiniz.

Ruj: ruj pembe ruj, saçının rengi en ideal olan sarışın bayanların rengidir. Dudaklarınızı şeffaf bir sürüş üzerinde daha parlak hale getirmek için pembe bir ruj uyguladı.

 • Kaslarınız yüzünüze ve göz şekline göre şekillendirilir.
 • Makyajınızı uzun süre korumak için bir dengeleyici kullanmalısınız.
 • Makyaj malzemelerinizin kaliteli ürünler olduğunu unutmayın.
 • yüzünüzdeki renk farkı arasındaki farkınızı, çok dikkatli olmamanız gerekir.
 • Sahte kirpiklerden faydalanmalısınız.
 • Eğer makyajdan önce leke cildiniz varsa makyaj yapılır. Yüzünüzde bulunan lekeler, yaralar, dövme, gözlerin altındaki koyu halkalar veya onları kapatın. Bu süreç için, uygulama temeli öncesinde de makyaj üssü olarak da bilinir.

Bu, en özel ve güzel gününüz için kusursuz bir görünümdür, kendinizin profesyonellerin ellerine emanet olduğundan emin olmalısınız. Düğün gününüzden önce makyaj denemenizi yapın Düğün gününüzü bir sürprizle bitirmeyin.