Poledans Kursu Taksim – Taksim Pole Dans Fiyatları


Pole dans kursu Taksim, Taksim Pole dans , Pole dans direk dansı Pole Dans Kursu Taksim | Direk Dansı Pole Dans Studio. Pole Dans Kursu,Pole Dans Kursları, Taksim Pole Dansı yapılmaktadır.

.

Poledans Kursu Taksim Taksim Pole Dans Fiyatları konusunda sizlerin bu dans stilini öğrenmeniz için Pole Dans Kursu Taksim Arapcami Poledans Kursu Cihangir Poledans Kursu Halıcıoğlu Poledans Kursu İstiklal Poledans Kursu Kasımpaşa Poledans Kursu Kemankeş Poledans Kursu Pürtelaş Poledans Kursu Taksim Poledans Kursu Tarlabaşı Poledans Kursu Pole dans kursu , Taksim Pole dans , Pole dans kursu TaksimTaksim Pole dans , Pole dans direk dansı  Pole Dans Kursu Taksim | Direk Dansı Pole Dans Studio. Pole Dans Kursu,Pole Dans Kursları, Taksim Pole Dansı yapılmaktadır.

Poledans Kursu Beyoğlu

İstanbul Beyoğlu Mahallelerinden olan Arapcami, Asmalımescit, Bedrettin, Bereketzade, Bostan, Bülbül, Camiikebir, Cihangir, Çatmamescit, Çukur, Emekyemez, Evliyaçelebi, Fetihtepe, Firuzağa, Gümüşsuyu, Hacıahmet, Hacımimi, Halıcıoğlu, Hüseyinağa, İstiklal(Hacıhüsrev), Kadımehmetefendi, Kalyoncukulluğu, Kamerhatun, Kaptanpaşa, Katipmustafaçelebi, Keçecipiri, Kemankeşkaramustafapaşa, Kılıçalipaşa, Kocatepe, Kulaksız, Kuloğlu, Küçükpiyale, Müeyyedzade, Ömeravni, Örnektepe, Piripaşa, Piyalepaşa, Pürtelaşhasanefendi, Sururimehmetefendi, Sütlüce, Şahkulu, Şehitmuhtar, Tomtom, Yahyakahya, Yenişehir Mahallesi'nde de bu kurslar bulunmaktadır.

Pole Dans Kursu Taksim

İstanbul' un Avrupa yakası Taksim' de hizmet veren pole dans kursu, üyelerinin bütçesini zorlamadan ekonomik fiyatlarla pole dans ve pole fitness kurları düzenliyor. Pole borusu ile yapılan pole dansının ilk kurunu herkesin rahatlıkla öğrenebileceği şekilde düzenlemiş olan Pole dans kursu, ilerleyen kurlar için destek sağlayacak pole fitness eğitimi de veriyor.

Poledans Kursu Taksim Fiyatları

Kurs fiyatları bu dansı düzenleyen firmalar tarafından değişmektedir. Kursiyerlerinin kendilerine uygun ders gününü ve saatini seçmeleri ile eğitime hemen başlanıyor. Derslerde kısa şort ve tişört giyilmesi, pole borusuna vücudun temas edebilmesi için oldukça önemli. En fazla 12 kişiden oluşan bir saatlik eğitim sürecinin, ilk yarım saati ısınma diğer yarım saati ise pole dansına yönelik çalışmalarla tamamlanıyor. Böylece bir ders saatinde yaklaşık 1500 kalori harcamayı sağlayarak metabolizmayı hızlandırıyor.

Pole Dansın Faydaları Nelerdir?

  1. Vücuda esneklik kazandırır
  2. Hızlı yağ yakımı sağlar
  3. Omuzları şekillendirir
  4. Göğüs kaslarını geliştirerek toparlanmasını sağlar
  5. Kalori yakımını sağlayarak kilo vermeyi destekler
  6. Yan karın kaslarının sıkılaştırıp buradaki yağların yakımını hızlandırır.

Arapcami Poledans Kursu

Cihangir Poledans Kursu

Halıcıoğlu Poledans Kursu

İstiklal Poledans Kursu

Kasımpaşa Poledans Kursu

Kemankeş Poledans Kursu

Pürtelaş Poledans Kursu

Taksim Poledans Kursu

Tarlabaşı Poledans Kursu

8 Görüntülenme