Poledans Kursu Bakırköy – Bakırköy Pole Dans Fiyatları


Pole dans kursu Bakırköy, Bakırköy Pole dans , Pole dans direk dansı Pole Dans Kursu Bakırköy | Direk Dansı Pole Dans Studio. Pole Dans Kursu,Pole Dans Kursları, Bakırköy Pole Dansı yapılmaktadır.

.

Poledans Kursu Bakırköy Bakırköy Pole Dans Fiyatları konusunda fiyatı sizlerin bu dans stilini öğrenmeniz için Pole Dans Kursu Bakırköy, Ataköy, Cevizlik, Florya, Kartaltepe, Yeşilköy, Zeytinlik, Zuhuratbaba Bakırköy Pole dans kursu fiyatları, Bakırköy Pole dans , Pole dans kursu BakırköyBakırköy Pole dans , Pole dans direk dansı  Pole Dans Kursu Bakırköy | Direk Dansı Pole Dans Studio. Pole Dans Kursu,Pole Dans Kursları, Bakırköy Pole Dansı yapılmaktadır.

Pole Dans Kursu Bakırköy

Poledans Kursu Bakırköy de pole dans eğitimi veren pole dans kursu, uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Pole borusu ile yapılan dansla ilgili her türlü hareketi, deneyimli pole dans eğitmenleri ile kursiyerlerine öğretmeyi hedefliyor. Kurs kapsamında pole dansının yanı sıra pole fitness eğitimi de veren pole dans kursu Bakırköy' de kadın ve erkek kursiyerleriyle özel olarak ilgileniyor. 12 pole borusu bulunan dersliği, en fazla 12 kişilik kur saatleri ile kursiyerler için oldukça verimli eğitim sunuyor.

Bakırköy Pole Dans Kursu Fiyatları

Kurs için rahat ve mümkünse kısa şort, tişört giyilmesi gerekiyor. Çünkü pole dansı yapan kişinin vücudunun pole borusuna temas etmesi gerekiyor.

Bakırköy Poledans Öğrenme Kursu 

Bir pole dans kuru bir saatten oluşmaktadır. Bir saatlik sürecin ilk yarısında ısınma hareketleri yaptırılırken ikinci yarısında ise pole dansı akrobasi hareketleri öğretilmektedir. Böylece tamamlanan bir saatlik kurda, yaklaşık 1500 kalori yakılmaktadır. Kilo vermeyi hızlandıran ve etkili yağ yakımı sağlayan pole dans ile vücudun her bir kası ayrı ayrı çalışmaktadır. Çalışan ve esneyen kaslarla vücudu şekillendirerek esneklik kazandıran pole dansı için Bakırköy pole dans kursunu ziyaret edebilirsiniz.

Ataköy Poledans Kursu

Cevizlik Poledans Kursu

Florya Poledans Kursu

Kartaltepe Poledans Kursu

Yeşilköy Poledans Kursu

Zeytinlik Poledans Kursu

Zuhuratbaba Poledans Kursu