Etkili Organik Eklem Ağrısı Kremi


Eklem Ağrısı Kremi eklem ağrıları kremini sizler için ele aldık. Eklem ağrısı kremleri çeşit çeşit mevcuttur. Eklem ağrısı krem isimleri ve diz eklem ağrısı için bitkisel krem eklem ağrıları için krem isimleri

.

Eklem Ağrısı Kremi
Eklem Ağrısı Kremi eklem ağrıları kremini sizler için ele aldık. Eklem ağrısı kremleri çeşit çeşit mevcuttur. Eklem ağrısı krem isimleri ve diz eklem ağrısı  için bitkisel krem eklem ağrıları için krem isimlerini de ileriki yazılarımızda tek tek ele alacağız. Diz eklem ağrı kesici krem malzemleri aşağıdadır.

Malzemeler: Organik Üzüm Çekirdeği Yağı, Organik Shea Yağı, Organik Calendula, Nane, St Johns Wort, Zerdeçal, Karakafes, Kalsiyum, Cayenne Biber, Sarımsak Karanfil, E Vitamini, Copaiba Yağı, Okaliptüs Yağı, Papatya, Organik Balmumu.

Bu artrit ovması, ağrınızı ve eklem iltihaplanmasını hafifletmeye yardımcı olabilir. Bu artrit sürtünme tarifi gibi ev yapımı ilaçlar eklemlerdeki kronik iltihaplanma ile ilişkili ağrının en aza indirilmesine yardımcı olabilir.

Her 2-3 saatte bir uygulayın.

Artrit, bursit, fibromiyalji, spor, siyatik sinir, aşırı çalışan kaslar, çekti kasları, karpal tünel ve daha fazlası nedeniyle kabartma olarak kullanılan malzemelerle doludur. Bütün otlar gergin ve eklemli eklemler, bağlar, kemikler, kaslar, artrit ve genel genel vücut ağrısı için çok yatıştırıcıdır.

Dikkat:

-Sağlıklı veya emzirseniz veya ciddi sağlık sorunlarınız varsa, kullanmadan önce doktorunuzla konuşmanızı tavsiye ederim.

Tahriş durumunda ilk önce küçük bir alanda test yapın. Tahriş / kızarıklık / ürtiker ortaya çıkarsa, kullanmayı bırakın

-Açık yaralarda kullanmayınız

- 2 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmaz!

-Büyükler için kullanım sadece!

-Gözlerle temas etmeyin!

-Önemli temel, küçük çocuklarda ve nefes almada etkilendiği gösterilmiş mentol içerir. Tavsiye, 6 yaşın altındaki çocukların topikal veya teneffüs edilmiş nane şekeri yağları olmamalıdır.

(Bitkilerin, uçucu bitki yağlarının ve diğer doğal bileşenlerin çoğunun iyileştirici özelliklere sahip olduğuna inanılırken, herhangi bir fiziksel veya zihinsel hastalık veya sağlık problemi şeklinde kendi kendine ilaç vermek veya tedavi etmek için kullanılmamalıdır. Bu ürünlerden herhangi birinin tıbbi bakımın yerine geçmesi için herhangi bir endişe duymadan doktorunuza danışın ve herhangi bir ilacı veya şifa uygulamalarını değiştirmeden önce mutlaka doktorunuza danışın Koki, herhangi bir özel bileşene karşı herhangi bir tepkiden sorumlu değildir. Web sitemizdeki ürün açıklamasında tam bir içerik listesi yer almaktadır.Tüm maddelere karşı hassasiyeti olan kişiler ürünü kullanmamalıdır.Şüpheniz varsa veya hassas bir cilde sahipseniz, her zaman alerji testi yamasını deneyin ve herhangi bir zamanda tahriş meydana gelirse,ürünün kullanımını durdurun)

(Geri dönüşümlü bir cam şişede gelir ve geri dönüşümlü, biyolojik olarak parçalanabilir bir ambalaj içinde gönderilir, böylece ürünün içinde ve dışında ne olduğu konusunda iyi hissedebilirsiniz!)

Kokí \ ko-ke \ - Sentetik Kokular Yok. Gluten yok. GDO'suz. Fitalat yok. Parafin yok. Alüminyum yok. Parabenler yok. Sülfat içermez. Zulümsüz. Vejetaryen Onaylandı. Terapötik Sınıf Esansiyel Yağlar. Dumansız Çevre.