Sivilce İzleri İçin Kesin Etkili 13 Krem Listesi


sivilce izleri geçer mi sivilce izleri için krem sivilce izleri nasıl yok edilir sivilce izleri nasıl geçer ekşi sivilce izleri için maske sivilce izleri nasıl geçer ibrahim saraçoğlu 1 haftada sivilce izlerinden kurtulma sivilce lekeleri için kesin çözüm önerileri

.

Sivilce İzleri İçin Krem sivilceler tıp alanında en fazla görülen şikayetlerden biridir. Sivilce izleri için krem eczanelerde kırmızı kahverengi gibi birçok renkte satılmakla birlikte sivilce izleri için krem kullananlarda bilinçlenmiştir.Birçok sivince kremi lekomed, dermaderm vs gibi farklı markalarda eczanelerde reçeteli ve reçetesiz olarak satılmaktadır. Sivilce izleri için krem fiyatları lekomed sivilce izi kremi fiyatlarını güncel olarak eczanenize danışarak sorabilirsiniz.

Özellikle de yüz bölgesinde oluşmasından dolayı kişiler bu konuda oldukça sorun yaşamakta ve özgüven eksikliği gibi sorunları da beraberinde getirmektedir. Sivilceler çoğunlukla ergenlik çağlarında görülmektedir.

Sivilceye iyi gelen sabun önerileri de önceki yazılarımızda sizlere sunmuştuk. Elma Sirkesi Sivilceye İyi Gelir mi adlı yazımızda da elma sirkesinin faydalarından bahsetmiştik.

Sivilce İzleri İçin Krem

Sivilce İzleri İçin Krem ancak stres, çevresel faktörler, hormonal dengesizlik ve genetik gibi etkenler her yaştan insanlarda sivilcelere neden olabilir. Aynı zamanda sivilcelerin tipine bağlı olarak cilt yüzeyinde kalıcı izler bırakır. Bu izler görüntü bozukluğuna neden olmasından dolayı rahatsız edicidir. Sivilce izleri genellikle beyaz tenli kişilerde daha çok belirgindir. Bu izleri gidermek için krem kullanabilirsiniz. Eczanelerden sivilce izleri için temin ederek, baş edebilirsiniz. Fakat doğru kremi kullanmak son derecede önemlidir.

Sivilce izleri için 13 Etkili Krem

REN Glycol Lactic Radiance Renewal Mask

Bu ürün tüm hemen hemen tüm cilt tipleri için uygundur. Sivilce izlerini yok ettiği gibi cildinize muhteşem bir hava ve ışıltılı bir parlaklık da kazandırıyor.

Caudalie Vinoperfect Radiance Serum

Vücunuzuda ve cildinizde özellikle akne izleri tedavi etmenin en iyi yolu olarak vurgulanıyor. İlk etapta aknelerin oluşumunu engellemektir. Xout gözeneklerin içerisine girerek akne ve sivilcelerin oluşumunu engelleyip, cildinizde kalan iz görünümünü azaltmaktadır.Sizi izlerden korumaktadır.

X Out Basic Kit Wash-In Acne Treatment

Cildinizde meydane gelen ve istem dışı oluşan kırışıklıkları, çizgileri, sivilce izlerini akneleri ve akne izlerini dengeleyip cildi yeniler. Aynı zamanda sizin diz ve dirsekleriniz gibi neme ihtiyaç duyan yerleriniz için bu etkili kremi kullanmanızda fayda bulunmaktadır.

Bio-Oil Specialist Skincare

Bio-Oil Specialist Skincare teknik olarak aslında direkt yara izleri için üretilmemiştir fakat ancak Dr. Gross’un bu çok satan ürünü cildi aknelerden sivilcelerden ve bu akne ve sivilcelerin oluşturduğu izlerden temizleyip sıkılaştırarak sivilce izi görünümünü en aza indirgiyor.

Dr. Dennis Gross Skincare Smooth Flawless: Peel + Moisturize

Bu ürünün uygulaması aşırı kolay ve zahmetsizdir. Kolay serum yara izlerinin tonunu cildinize eşitliyor.Ve böyleleikle cildinizdeki izleri hafifletiyor.

Kate Somerville D-Scar Diminishing Serum

Sivilceleri ve akneleri temizleyip bunların oluşturduğu izleri önceki izleri yok eden formülü aynı zamanda cildi daha da yumuşatarak hoş bir his bırakıyor.

Proactiv+ Adv. Dark Spot Correcting Serum

Proactiv+ Adv. Dark Spot Correcting Serumu yara izlerini yok etmede oldukça ünlü olan bu krem, aynı zamanda güzellik konusunda profesyonellerin ve cilt gurularının da favorisi.  Tamamıyla doğal içeriği (protein ve vitaminler) izleri yok ettiği gibi daha kusursuz pürüzsüz bir cilt de vaat ediyor.

Revitol Scar Removal Cream

Revitol Scar Removal Cream adlı ürün tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürün; içinde bulundurduğu C vitamini ile akne izlerini kontrol altına alıyor.

Paula’s Choice Resist 25% Vitamin C Spot Treatment

Clean Clear’ın bu ürünü akne ve sivilce yara ve farklı sebeblerden dolayı oluşan izleri kontrol altına alıyor. Ayrıca bu ürün içeriğindeki yararlı asitlerle akneye eğilimli ciltleri yağ çözücü teknolojisi ile dengeliyor ve pürüzsüzleştiriyor. Aynı zamanda bütçe dostu.

Clean Clear Advantage Mark Treatment

Mederma’nın bu muhteşem kremi yara izleri,akne izleri, sivilce izlerini tedavi etmek konusunda oldukça ünlü. Bu krem sivilce lekelerini yumuşattığı gibi cildi güneşten de koruyor. Aynı zamanda doktorların da reçetelerine yazdıgı en favori ürünlerinden biri.

Mederma Scar Cream Plus

Mederma Scar Cream Plus bir kaç hafta içerisinde yüzünüzdeki karanlık noktaları azaltan Clinique’in bu ürünü ile eski cildinize güle güle deyin. Mederma Scar Cream Plus Tüm cilt tipleri için uygun olan bu hassas üründen maksimum sonuç almak için günde iki kez uygulayın.

Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector

Clinique Even Better Clinical Dark Spot Corrector bu çift amaçlı ürün; akne sivilce ve yara izlerini azaltmak için harika bir seçenek.

Murad Post-Acne Spot Lightening Gel

Sivilce İzleri Neden Meydana Gelir?

Sivilce İzleri İçin Krem en sık görülen cilt sorunlarının başında gelmektedir. Aynı zamanda sivilcelerden kalan en büyük problemlerden biridir. İzlerin tedavisi uygulanmadan önce mutlaka nedenleri bilinmelidir. Çünkü daha fazla sivilce izlerinin oluşmasına neden olabilir. Nedenlerini öğrenerek çözüm sağlayabilir ve yeni izlerin oluşmasını engelleyebilirsiniz. Sivilce izleri genellikle akne gibi sorunlardan oluşur. Eğer sivilce büyük ve koyu kırmızı bir renkteyse, iz bırakma oranı son derecede fazladır. Sivilce izlerinin meydana gelmesinin bir diğer nedeni ise, yanlış tedavi uygulanmasıdır. Yanlış ürün kullanmak sivilce izlerine neden olabilir. O yüzden doktor kontrolünün ardından ürünler kullanılmalı ve kulaktan dolma bilgiler doğrultusunda hiçbir maske uygulanmamalıdır.

En İyi 10 Sivilce Kremi 

  • Avene Triacneal
  • Retino-A Tretinoin Sivilce Kremi
  • İmex Sivilce Kremi
  • Nadixa Sivilce Kremi
  • Acnelyse Sivilce Kremi
  • Tiretin Sivilce Kremi
  • Clindoxyl Sivilce Kremi
  • Benzamycin Sivilce Kremi
  • İsotrexin Sivilce Kremi
  • Queen Helene Mınt Julep Maske

Sivilce İzleri İçin Kullanılan Kremler Ne İşe Yarar?

Sivilce izleri gidermek amacıyla genellikle krem önerilmektedir. Bu kremler sivilce izleri için kullanılmaktadır. Ancak doğru kremi bulmak son derecede önemlidir. O yüzden cilt uzmanına danışarak krem kullanmalısınız Bu sayede en iyi sonuçları alabilirsiniz. Böylelikle sivilce izleri kısa sürede gidecek ve o bölgenin temizlenmesini sağlayacaktır.

Kremler Sivilce İzlerine Ne Kadar Sürede Sonuç Verir?

Sivilce izleri zorlu bir tedavi gerekmektedir. O yüzden sabırlı olunmalı ve düzenli olarak kremleri kullanmalısınız. En önemlisi de eczanenin ve doktorun önerdiği kremlerdir. Doğru ve bilinçli bir şekilde kullandığınız taktirde sivilce izleri zamanla gidecektir. Ancak bu konuda kesin bir cevap vermek doğru değildir. Sivilce izleri için kullanılan kremler her insanda farklı sonuçlar yaratmaktadır.