Avon Perceive Little Black Dress Incandessence Edp 50 Ml Bayan Parfüm


Avon Perceive Little Black Dress Incandessence Edp 50 Ml Bayan Parfüm fiyatı, Kullanımı Özellikleri, Faydaları kullananların yorumları ve şikayetleri hepsi burada.

.

Avon Perceive Little Black Dress Incandessence Edp 50 Ml Bayan Parfüm kullananlar

Avon tarafından üretilen Avon Perceive Little Black Dress Incandessence Edp 50 Ml Bayan Parfüm ürünü yerine 126,50 TL olarak kozmetikvitrini16 firması tarafından satılmaktadır.

Parfümler Kadın Parfümler Kadın Parfüm Avon Kadın Parfüm olarak bulabilirsiniz.

 madecassol travazol expigment fito krem örgü saç modelleri saç örgü modelleri

Avon Perceive Little Black Dress Incandessence Edp 50 Ml Bayan Parfüm

Kısa Açıklama:Koku Tipi Baharatlı, Çiçeksi, Meyvemsi, Odunsu, Oryantal Parfüm Mililitre 50 ml Parfüm Türü EDP

Avon Perceive Little Black Dress Incandessence Edp 50 Ml Bayan Parfüm Kullanımı Özellikleri, Faydaları Nelerdir?

Avon Perceive Little Black Dress Incandessence Edp 50 Ml Bayan Parfüm1.Avon Little Black Dress Edp 50 Ml Bayan Parfüm Her zaman zerafetin simgesi olmuş,zamana meydan okuyan klasik bir koku.ORYANTAL-VANİLYA-MİSK Üst notalarında kayısı çiçeği ve hanımeli, alt notalarında ayçiçeği, gardenya ve ylang ylang bulunan misk ve sandal ağacının yumuşak dokunuşları ile hareketlenen, her zaman özel bir parfüm. 2.Avon Perceive Edp 50 Ml Bayan Parfüm Yolculuk zamanı..Dogru zamanın gelmesini beklemeden şimdi yoğun duygulara doğru yolculuğa çıkın.DUYGUSAL.KENDİNE GÜVENEN.ETKİLEYİCİ TROPİKAL ÇİÇEK KOKULARIÜst notalarında beyaz biber, sarı frezya ve gardenya bulunan etkileyici parfümün orta notalarında armut ve erik kokuları bulunmaktadır. Parfümün alt notalarını ise sandal ağacı, vanilya ve egzotik çiçekler tamamlamaktadır. 3.Avon Incandessence Edp 50 Ml Bayan Parfüm Modern hayatın romantik kadınlarını kendine çeken bir parfüm olan Incandessence, çiçeklerin zarif ve masum doğasını yansıtan bir koku. Seçkin notalarıyla dikkat çeken parfüm, kadın parfümleri arasında yumuşak, duygusal ve romantik etkiler yaratan çiçek kokuları ile öne çıkıyor. Orkide, frezya ve sarı lalenin karışımından oluşan büyüleyici kokusu ile Incandesscence sizin parfümünüz.

Avon Perceive Little Black Dress Incandessence Edp 50 Ml Bayan Parfüm Gerçek Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

leyla Esibatır - 5 Puan - Beş Yıldız

Ürünler güzel paketlenmiş. Siparişim sağlam ve hızlı şekilde elime ulaştı.Teşekkürler.

ATAŞEHİR - İstanbul - 11 Eylül 2017, Pazartesi

 madecassol travazol expigment fito krem örgü saç modelleri saç örgü modelleri

DMCA.com Protection Status

YoutubeVideo Sonuçları


media sözlük