BIODERMA Cicabio Pomad 40 ml


BIODERMA Cicabio Pomad 40 ml fiyatı, Kullanımı Özellikleri, Faydaları kullananların yorumları ve şikayetleri hepsi burada.

.

BIODERMA Cicabio Pomad 40 ml kullananlar

Bioderma tarafından üretilen BIODERMA Cicabio Pomad 40 ml ürünü %17 indirimli fiyatıyla 76,50 TL yerine 63,70 TL olarak Online Kozmetik firması tarafından satılmaktadır.

Cilt Bakım Ürünleri Vücut Bakım Ürünleri Vücut Nemlendiriciler Vücut Losyon Kremleri Bioderma Vücut Losyon Kremleri olarak bulabilirsiniz.

 madecassol travazol expigment fito krem örgü saç modelleri saç örgü modelleri

BIODERMA Cicabio Pomad 40 ml

BIODERMA Cicabio Pomad 40 ml Kullanımı Özellikleri, Faydaları Nelerdir?

BIODERMA Cicabio Pomad 40 ml

Özel bakım kremi

Bioderma Cicabio Pomad 40ml


Dermatolojik işlem ya da aşırı kuruluk nedeniyle zarar görmüş cildi onarmaya yardımcı bakım kremi. Özellikler:Cicabio Pomad (Merhem) resveratrol ve bakırın sinerjik etkisi sayesinde biyolojik cilt onarımının her aşamasında etki gösterir. Anti-baktenyel içerikleri (bakır-çinko) epidermisin arındırılmasına yardımcı olur. Patentli aktif içeriği Antalgicine ciltteki rahatsızlık hissinin hızlı bir şekilde giderilmesine ve kaşıntının azaltılmasına yardımcı olur. Besleyici ve lipidleri yeniden yapılandırıcı dokusu ile hyalüronik asit ve nemlendirici aktif içeriklerin kombinasyonu, cilt bariyerinin biyolojik işlevini yeniden sağlayan yeni uzun süreli koruyucu film tabaka oluşturulmasına destek olur ve optimal cilt konforunu garanti eder. Cildin onarılmasına ve dayanıklılığını geri kazanmasına destek olur. Patentli doğal D.A.F kompleksi cildin tolerans eşiğinin yükseltilmesine yardımcı olur. Mükemmel tolerans sağlar.Komedojenik değildir.Parfüm içermez.Renklendirici içermez: ürünün rengi doğaldır ve aktif içeriklerinden gelir. • Kullanım Şekli:Hasarlı bölgeyi temizledikten ve kuruladıktan sonra bölgeye lokal olarak uygulayın. Cilt tamamen iyileşene kadar günde iki kez kullanın. Yüz, dudak ve vücut kullanımına uygundur. Yetişkin, çocuk ve bebek cildinde kullanılabilir. Ciltteki irritasyon devam ederse doktorumuza danışın.

BIODERMA Cicabio Pomad 40 ml Gerçek Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

ABDULSAMET KASRANOĞLU - 5 Puan - Beş Yıldız

ÜRÜN ELİME ULAŞTI GAYET GÜZEL Bİ ÜRÜN PAKETLEME GERÇEKTEN MÜKEMMEL BEN BİLE PAKETİ ZOR AÇTIM OKADAR İYİ PAKETLENMİŞ HIZLI KARGOYA VERİLDİ TEŞEKKÜRLER...

ARNAVUTKÖY - İstanbul - 12 Nisan 2019, Cuma

 madecassol travazol expigment fito krem örgü saç modelleri saç örgü modelleri

DMCA.com Protection Status

YoutubeVideo Sonuçları


media sözlük