Maybelline New York Master Precise Eyeliner - 001 Forest Brown


Maybelline New York Master Precise Eyeliner - 001 Forest Brown fiyatı, Kullanımı Özellikleri, Faydaları kullananların yorumları ve şikayetleri hepsi burada.

.

Maybelline New York Master Precise Eyeliner - 001 Forest Brown kullananlar

Maybelline tarafından üretilen Maybelline New York Master Precise Eyeliner - 001 Forest Brown ürünü %10 indirimli fiyatıyla 44,90 TL yerine 30,90 TL olarak Hepsiburada firması tarafından satılmaktadır.

Makyaj Ürünleri Göz Makyajı Ürünleri Eyeliner Maybelline Eyeliner olarak bulabilirsiniz.

Maybelline New York Master Precise Eyeliner - 001 Forest Brown

Maybelline New York Master Precise Eyeliner - 001 Forest Brown Kullanımı Özellikleri, Faydaları Nelerdir?

Maybelline New York Master Precise Eyeliner - 001 Forest Brown (copy)


Maybelline New York'tan yeni Hyper Precise All Day Eyeliner! Gün boyu kalıcı süper güçlü formülü, ultra hassas ince ucu ve kolay tutuş sağlayan ergonomik tasarımı ile Hyper Precise All Day Eyeliner sana benzersiz bir tecrübe yaşatacak.

Gün boyu akmayan, dağılmayan, bulaşmayan yapıKusursuz çizgiler ve kolay uygulama için özel tasarlanmış benzersiz uygulama ucuKauçuk yapısı sayesinde sabit tutuş sağlayarak uygulamayı kolaylaştıran özel ergonomik tasarım24 saat kalıcı mat siyah & 12 saat kalıcı saten bitişli 6 renk seçeneği710 Forest BrownTüm Cilt Tipleri İçinHer Yaş grubuna uygunEyeliner

Maybelline New York Master Precise Eyeliner - 001 Forest Brown Gerçek Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

B***** O***** - 3 Puan - Üç Yıldız

ürünün kullanımı çok rahat. siyah olanı kullanıyorum ve memnunum. kahve rengi olani aldim ancak kahve gibi degil siyah gibi duruyor bilginiz olsun

ÇİĞLİ - İzmir - 12 Haziran 2019, Çarşamba

M***** M***** - 5 Puan - Beş Yıldız

Harika bir ürün. Sürmesi çok kolay. Ucu sayesinde bence jel eyelinerlardan daha iyi sonuç alınıyor. Kalıcı, bulaşmıyor, kolay temizleniyor. Ama bakıldığında kahverengi olduğu çok anlaşılmıyor, siyahın açık tonları gibi duruyor, onu da söyleyeyim. Ancak siyahla yan yana koyarsanız rengini belli eder.

MERKEZEFENDİ - Denizli - 22 Mayıs 2018, Salı

K***** K***** - 5 Puan - Sarışın kabusu

Siyah dışında her rengi bulabilirken kahverengi bulmak epey zor oluyor. kötü mağazaların kötü kalemlerinden almaktansa bunu almanızı öneririm. Özellikle sarışınsanız ve doğal ya da hafif makyaj görünümlerini seviyorsanız ideal. Uygulaması çok kolay oluyor ince ucundan dolayı.

SELÇUKLU - Konya - 13 Ağustos 2016, Cumartesi


YoutubeVideo Sonuçları

fiyatı, kullanımı özellikleri, faydaları yapılışı, kullanma talimatı, çeşitleri, etkileri kullananların yorumları ve şikayetleri


media sözlük