Neutrogena Visibly Clear Correct & Perfect CC Krem Açık Ton 50 Ml


Neutrogena Visibly Clear Correct & Perfect CC Krem Açık Ton 50 Ml fiyatı, Kullanımı Özellikleri, Faydaları kullananların yorumları ve şikayetleri hepsi burada.

.

Neutrogena Visibly Clear Correct & Perfect CC Krem Açık Ton 50 Ml kullananlar

Neutrogena tarafından üretilen Neutrogena Visibly Clear Correct & Perfect CC Krem Açık Ton 50 Ml ürünü %34 indirimli fiyatıyla 42,90 TL yerine 28,50 TL olarak Sarı mutfak firması tarafından satılmaktadır.

Makyaj Ürünleri Yüz Makyaj Ürünleri CC Kremler Neutrogena CC Kremler olarak bulabilirsiniz.

Neutrogena Visibly Clear Correct & Perfect CC Krem Açık Ton 50 Ml

Neutrogena Visibly Clear Correct & Perfect CC Krem Açık Ton 50 Ml Kullanımı Özellikleri, Faydaları Nelerdir?

Neutrogena Visibly Clear Correct & Perfect CC Krem Açık Ton 50 Ml

Neutrogena Visibly Clear Correct & Perfect Cc Krem Açık Ton 5

Neutrogena Visibly Clear Correct & Perfect CC Krem Açık Ton 50 Ml Gerçek Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

H***** B***** - 1 Puan - Bir Yıldız

Deneme amaçlı aldım fakat yüzde akıcılığı yok.Beyaz beyaz pütür halde kaldı yüzümde.Çok olmasa da yağlı sayılabilecek cildimle bütünleşemedi.Süngerle denedim ve parmaklarımla uyguladım sonuç değişmedi.Muhemelen çöpe atacağım.

08 Şubat 2019, Cuma

A***** T***** - 1 Puan - Bir Yıldız

Yağsız nemlendiricisi çok iyi geldiği için aldığım bu üründe hayal kırıklığına uğradım. Karma cildimi eşitleyemedi, kuru bölgelerde pütürlü gösterdi.

EYÜP - İstanbul - 23 Aralık 2016, Cuma

O***** C***** - 5 Puan - Cok guzel cok begendım.

Cok hafıf yapısı var hıc agırlık yapmıyor ben neutrogena'nın urunlerının hepsını cok begenıyorum hepsını kullandım sayılır ve gayet fıyatları ıyı.. Bu urunun pudralı bır yapısı var hıc parlamıyor ve dogal gorunumu var ama kuru cıltler nemlendırmesı gerekır yada gunes koruyucu kulanırsanır ıyı olur cunku ıcerısınde gunes koruyucu faktorler bulunmuyor sadece urunde eksık olan bu ama sız kendı kremınızı kullansanızda olur.. sıvılce yapmıyor.. ve renk olarak acık ton cok asırı acık deıl bugday renklılerde kullanabılır.. Bu arada kargo durumu super sıparısım geldıgınde kargo pketını gorunce aklıma ılk gelen annem altınlarını bukadar saglam saklamıyordur :)) mukemmel ambalaj yapılıyor.. Tsekkler.. )

MALTEPE - İstanbul - 05 Ekim 2016, Çarşamba


YoutubeVideo Sonuçları

fiyatı, kullanımı özellikleri, faydaları yapılışı, kullanma talimatı, çeşitleri, etkileri kullananların yorumları ve şikayetleri


media sözlük