Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit + Retinol Yüz Bakım Serum Set 30ML


Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit + Retinol Yüz Bakım Serum Set 30ML fiyatı, Kullanımı Özellikleri, Faydaları kullananların yorumları ve şikayetleri hepsi burada.

.


YoutubeVideo Sonuçları


Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit + Retinol Yüz Bakım Serum Set 30ML kullananlar

Carino E Bella tarafından üretilen Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit + Retinol Yüz Bakım Serum Set 30ML ürünü %10 indirimli fiyatıyla 84,00 TL yerine 75,60 TL olarak Afrokozmetik firması tarafından satılmaktadır.

Cilt Bakım Ürünleri Yüz Bakım Ürünleri Kırışıklık Karşıtı Serumlar olarak bulabilirsiniz.

Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit + Retinol Yüz Bakım Serum Set 30ML

Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit + Retinol Yüz Bakım Serum Set 30ML Kullanımı Özellikleri, Faydaları Nelerdir?

C Vitamini Serum Hyaluronik Asit Serum Retinol Serum 3'lü Set 30 ml Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit + Retinol Yüz Bakım Serum Set 30ml Vitamin C Yüz Bakım Serumu Platin 30ml %20 aktif C vitamini potansiyeline sahip güçlü bir serum.Profesyonel sınıf C Vitamini, serbest radikalleri ortadan kaldırabilen ve genel olarak sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmanız için antioksidanlar sunar. Tüm cilt tipleri için güvenli! Yaşlanma karşıtı ve parlak, muhteşem ciltler için idealdir.Doğal malzemelerle yapılmış, gelişmiş formüllerimiz güzelliği sağlamak için tasarlanmıştır. Hyaluronic Asit %2Hyaluronik asitimiz cildi dolgun bırakarak yoğun nemlendirme sağlar. Nasıl Kullanılır 1. Cildinizi tamamen kuru olarak temizleyin.2. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa temiz arındırılmış cilde 4-6 damla uygulayın, nazikçe yüz ve boynun etrafına yayarak uygulayın.3. Hassas veya sorunlu alanların etrafında hafifçe kurulayın.4. 15-20 dakika beklemeye bırakınız. Günlük ve makyaj altında uygulanabilir. Hyaluronik Asit Yüz Bakım Serumu Platin 30mlHyaluronik Asit cildi dolgun bırakarak yoğun nemlendirme sağlar, serbest radikalleri ortadan kaldırabilen ve genel olarak sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmanız için antioksidanlar sunar. Tüm cilt tipleri için güvenli! Yaşlanma karşıtı ve parlak, muhteşem ciltler için idealdir.Doğal malzemelerle yapılmış, gelişmiş formüllerimiz güzelliği sağlamak için tasarlanmıştır. Nasıl Kullanılır 1. Cildinizi tamamen kuru olarak temizleyin.2. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa temiz arındırılmış cilde 4-6 damla uygulayın, nazikçe yüz ve boynun etrafına yayarak uygulayın.3. Hassas veya sorunlu alanların etrafında hafifçe kurulayın.4. 15-20 dakika beklemeye bırakınız. Günlük ve makyaj altında uygulanabilir.Retinol % 2.5 Yüz Bakım Serumu Platin 30mlYüz için Günlük kullanım miktarı 1 ay süreyle 1 oz. Birimdir.Konsantre halde eklenen E Vitamini ve Bitki Bazlı Gliserin, cildin nemlenmesine ve sakinleşmesine yardımcı olur.Genel olarak sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmanız için antioksidanlar sunar. Tüm cilt tipleri için güvenli! Nasıl Kullanılır 1. Cildinizi tamamen kuru olarak temizleyin.2. Gece olmak üzere günde 1 defa temiz arındırılmış cilde 4-6 damla uygulayın, nazikçe yüz ve boynun etrafına yayarak uygulayın.3. Hassas veya sorunlu alanların etrafında hafifçe kurulayın.4. 15-20 dakika beklemeye bırakınız.

Carino E Bella Vitamin C %20 + Hyaluronik Asit + Retinol Yüz Bakım Serum Set 30ML Gerçek Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Ürün hakkında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi aşağıya yazabilirsiniz...


YoutubeVideo Sonuçları


Tv Yayın Akışı - Atv - Star Tv - Showtv - Fox Tv - TV8 - Trt 1 - Tv100 - Cnn Türk - Habertürk - Halk Tv - Ülke Tv - Ntv - Tvnet - Trt Çocuk - Yaban Tv - Beinsport- Fb Tv - Gs Tv - A2 Tv - Anews - 360 Tv - Cartoon Network - Trt Spor Yıldız - Trt Kurdi Tv - Tele 1 Tv