Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5 Gr


Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5 Gr fiyatı, Kullanımı Özellikleri, Faydaları kullananların yorumları ve şikayetleri hepsi burada.

.

Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5 Gr kullananlar

Golecha tarafından üretilen Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5 Gr ürünü yerine 15,60 TL olarak LokmanAVM firması tarafından satılmaktadır.

Makyaj Ürünleri Tırnaklar Ojeler olarak bulabilirsiniz.

Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5 Gr

Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5 Gr Kullanımı Özellikleri, Faydaları Nelerdir?

Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5 Gr

Golecha Tırnak Kınası - Turuncu
Golecha Nail Henna &Nbsp;- Orange 5&Nbsp;
Gr (± 1)

Marka - Ürün Adı - Miktar: Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5Gr Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5Gr İzin Belge: Tırnak Kınası - Turuncu Ürünü Golecha Herbals Unlimited Firması Tarafından Helal Sertifikalı Tesiste Üretilmiştir. Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5Gr İçindekiler: Tırnak Kınası - Turuncu Ürünü İçerisinde; Turuncu Tırnak Kınası. Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5Gr Kullanımı: Tırnak Kınası - Turuncu Kullanılışı;&Nbsp;Parmak Ucuna / Tırnağa Uygulayın Ve En Az Bir Saat Bekleyin, Parmaklarınızı Sabunla Yıkayın. Daha Koyu Renk İçin 12 Saat Sonra Aynı Şekilde Uygulayın.&Nbsp; Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5Gr Yan Etkileri: Tırnak Kınası - Turuncu Ürününün Bilinen Yan Etkisi Bulunmamaktadır. Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5Gr Ürünü Bitkisel Üründür, Kesinlikle İlaç Değildir. Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5Gr Muhafaza Ve Uyarı: Golecha Tırnak Kınası - Turuncu Ürünü Üzerindeki Saklama Şartlarına Uyarak Serin Kuru Rutubetsiz Ortamda Direkt Güneş Işığından Ve Çocukların Ulaşamayacağı Yerde Saklayınız. Golecha Tırnak Kınası - Turuncu Ürününü Tavsiye Edilen Kullanım Şekline Uygun Olarak Kullanınız. Beklenmeyen Etki Görüldüğünde Bir Hekime Başvurunuz.

Golecha Tırnak Kınası - Turuncu 5 Gr Gerçek Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Ürün hakkında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi aşağıya yazabilirsiniz...


YoutubeVideo Sonuçları

fiyatı, kullanımı özellikleri, faydaları yapılışı, kullanma talimatı, çeşitleri, etkileri kullananların yorumları ve şikayetleri


media sözlük